Asus ZenBook Pro Duo: İki 4K ekranlı dizüstü bilgisayar

Geçtiğimiz yıllar boyunca dizüstü bilgisayarların tasarımlarında çok da farklı şeyler gördüğümüzü söyleyemeyiz. Şirketler eserlerine belirli başlı dokunuşlar yaparak öne çıkarma uğraşında olsalar da, Asus’un ZenBook Pro Duo dizüstü bilgisayar modeliyle bu durumu değişik bir düzeye taşıdığını söylemek yanlış olmaz.

Fiyatı şimdi açıklanmadı

Bunun nedenini ise dizüstü bilgisayarın yalnızca 15 inç 4K ana ekrana sahip olması olarak değil, tıpkı vakitte klavye alanının çabucak üzerinde bulunan ikincil 4K ekranı da kullanıcılara sunması olarak açıklayabiliriz. Şirketin fotoğraf yahut görüntü düzenlemeleri yapan kullanıcılara odaklı geliştirdiği Asus ZenBook Pro Duo modelinin iki ekranının da dokunmatik olduğunu belirtelim.

Asus ZenBook Pro Duo, 32 GB RAM, Intel Core i9-9980HK işlemci, 1 TB SSD depolama alanı ve NVIDIA GForce RTX2060 ekran kartı ile geliyor. Fiyatlandırma konusunda şimdi bir bilgi yok lakin cep yakacak bir fiyat etiketine sahip olacağını söylemek mümkün. Şirket yeni dizüstü bilgisayarını 2019’un üçüncü çeyreğinde piyasaya süreceğini açıkladı.

Başa dön tuşu