Lenovo Z6’nın bazı özellikleri şirket yöneticisi tarafından açıklandı

Lenovo, önümüzdeki ay muhtemelen yeni bir akıllı telefon çıkaracak. Bu ayın başlarında Lenovo Group Lider Yardımcısı Chang Cheng, aygıtın resmi görsellerini paylaşmıştı.
Ayrıca kısa müddet evvel birtakım ayrıntıları da ortaya çıktı. Artık ise Cheng akıllı telefonun bazı özelliklerinden bahsetti ve L78121 model numarasının hakikaten de Lenovo Z6’ya ilişkin olduğunu doğruladı.
Cheng tarafından paylaşılan evrak Lenovo Z6’nın “God U” olarak anılan bir işlemciyle güçlendirileceğini gösteriyor. Akıllı telefon geçtiğimiz günlerde Geekbench‘te ortaya çıkmıştı.

Üç art kamera ile gelecek

Cihazdaki işlemcinin benchmark skoru ve baz frekansı Snapdragon 730 olabileceğinin sinyalini verdi. Akıllı telefon, Snapdragon 710’lu Lenovo Z6 Youth Edition ile Snapdragon 855’ten güç alan Lenovo Z6 Pro amiral gemisi ortasında konumlandırılcağı için bu işlemci çok ideal görünüyor.
Yayınlanan evrakta ayrıyeten Lenovo Z6’nın Sony imzalı üçlü art kamera sistemine sahip olacağı yazıyor. Aygıt muhtemelen 4.000 mAh kapasiteli pille gelecek. Daha evvel yayınlanan resmi basın görselleri sayesinde Mavi ve Kahverengi renk seçeneklerine sahip olacağını öğrenmiştik.

Başa dön tuşu