Gigabyte yeni 240Hz oyuncu monitörünü duyurdu

Dünyanın en büyük oyun teknolojileri fuarı E3 2019’un başlaması ile birlikte duyurular da gerisi arkasına gelmeye başladı. Gigabyte fuarda 240Hz düzeyine ulaşabilen yeni oyuncu monitörü AORUS KD25F modelini tanıttı.

Gigabyte AORUS KD25F özellikleri ve fiyatı

Taktik monitör olarak tanımlanan AORUS KD25F modeli FPS oyuncularına hitap ediyor. 24.5 inçlik Full HD TN panele sahip olan monitör süratli sıvı kristal teknolojisi ile optimize edilmiş reaksiyon mühletini 0.5ms düzeyine kadar düşürebiliyor. 3 ince kenar monitörü daha kompakt hale getiriyor. Art kısımda ise RGB aydınlatma ile bir şahin silüeti oluşturulmuş.

240Hz tazeleme suratına sahip olan monitör 8-bit renk takviyesi ve yüzde 100 sRGB yelpazesi ile TN panel sınıfında en düzgünlerden birisi haline geliyor. Monitöre mikrofon taktığınız vakit entegre gürültü engelleme özelliği devreye giriyor.

Resim içinde fotoğraf özelliği ile tıpkı anda iki kaynaktan manzara alabilen monitör yeniden ses kaynakları ortasında da geçiş yapabiliyor. Aim Stabilizer nişangah dengeleme, siyah dengeleme ve özelleştirilmiş nişangah FPS oyuncularının işini kolaylaştıracak. Ayrıyeten monitör ayarları denetimci yahut klavye üzerinden de yapılabiliyor. Gigabyte AORUS KD25F için 495 Pound ön sipariş fiyatı mevcut.

 

Başa dön tuşu