LG Infogram bilgi yarışması ödül dağıtıyor

Geçmiş yıllarda sevilerek takip edilen LG’nin bilgi yarışı Infogram Ramazan ayıyla birlikte yine başlıyor. Oyuncular soruları bildikçe puanlar topluyor ve farklı LG eserlerinden kazanma talihi elde ediyor.

Yeniden başlıyor

www.lginfogram.com web sitesi üzerinden kayıt yaptıran yarışmacılar, 31 Ekim’e kadar, spordan sanata, bilimden tarihe çeşitli kategorilerde soruları hakikat cevapladıkça puan ve coin kazanıyor. Daha sonra kazandıkları puanlarla öteki iştirakçilerle yarışırken, jetonları da sanal mağazadan seçecekleri eserleri almak için kullanabiliyorlar.

Genel Kültür, Tarih, Sanat, Spor ve Bilim kategorilerinin yer aldığı müsabakada kullanıcılar “Çift Cevap” ve “Yarı Yarıya Cevap” opsiyonlarını da kullanabiliyorlar. Oyuncular, LG Infogram müsabaka müddetinde karşılarına çıkan misyonları tamamlayıp Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden paylaşırsa ekstra jeton kazanma hakkına sahip oluyor.

Infogram iştirakçileri jetonlarına nazaran sanal mağazadan LG Buzdolabı, LG Bulaşık Makinesi, LG Televizyon, LG Klima,LG Akıllı Telefon, LG Speaker gibi eserlerle birlikte MediaMarkt ve Teknosa indirim kuponu üzere ikramlara sahip oluyorlar.

 

Başa dön tuşu