Oppo Reno8 T serisinin tasarımı belli oldu: İşte görüntüler

Uzun vakittir söylentileri dolaşan Oppo Reno8 T serisinin tasarımı belirli oldu. Bugün Oppo Endonezya, yaklaşan akıllı telefonların ayrıntılarını gösteren yeni tanıtım görselleri paylaştı. 

Oppo Reno 8T tasarımı belirli oldu

Bildirilenlere nazaran Oppo Reno8 T serisi, 4G ve 5G modelleri ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Oppo tarafından paylaşılan fotoğraflar, hangi aygıtların 4G yahut 5G sürümlerine ilişkin olduğunu belirtmiyor. Fakat söylentileri göz önünde bulundurarak, düz ekrana sahip modellerin Reno 8T 4G, kavisli ekranlı modellerin ise Reno 8T 5G sürümlerine işaret ettiğini söyleyebiliriz. 

Reno8 T serisinin SuperVOOOC süratli şarj ve 100MP selfie kamerası destekleneceği onaylandı. Buna ek olarak akıllı telefonlara, üçlü kamera suramı, Midnight Black ve deri dizaynlı Sunset Orange renk seçenekleri eşlik edecek. Ayrıyeten paylaşılan fotoğraflar, bu sürümlerden en az birinin mikro lens kamera ve dairesel LED aydınlatma ile karşımıza çıkacağını gösteriyor.

Oppo Reno 8T serisinin Şubat ayının birinci haftasında Hindistan, daha sonrasında global pazarda piyasaya sürülmesi bekleniyor. Önümüzdeki haftalarda yaklaşan akıllı telefonlar hakkında daha fazla ayrıntının ortaya çıkacağını düşünüyoruz. 

Başa dön tuşu