LG W10’un canlı görüntüsü sızdı

 

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi LG, son günlerde “W” kod ismine ve iki haneli numaralandırma sistemine sahip, orta düzey, bütçe dostu bir bir akıllı telefon serisi üzerinde çalışıyor. Serinin kaç üyeden oluşacağı konusunda şimdi rastgele bir fikrimiz olmasa da serinin iki üyesi hali hazırda ortaya çıkmış durumda. Bunlardan bir tanesi serinin giriş modeli olan LG W10, oburu ise şimdi ismi belirli olmayan, üçlü art kamera kurulumuna sahip gizemli bir model.
 
Yakın gelecekte tanıtılması beklenen W10 hakkındaki pek çok söylentiden ve sızıntıdan sonra aygıtın canlı manzaraları de ortaya çıktı.
Ortaya çıkan görsellere kısaca göz atacak olursak, aygıt mor renkte ve parlak görünümüne sahip bir kasa ile karşımıza çıkıyor. Aygıtın seramik bir kasayla karşımıza çıkacağını düşünmüyoruz ve kullanılan gereç metali de pek fazla anımsatmıyor, bu sebeple çok büyük ihtimalle aygıtta plastik bir kaplamalı bir kasalı bulunuyor.
Cihaz kasanın tam ortasına pozisyonlandırılmış fizikî bir parmak okuyucu ve sağ üst köşede dikey olarak sıralandırılmış ikili kamera suramı ile karşımıza çıkıyor. Aygıtın alt çerçevesinde 3.5mm‘lik kulaklık jakı, şarj portu ve hoparlör ızgarası bulunuyor.

 

Su damlası biçiminde bir çentikle karşımıza çıkan aygıtın, 2.0GHz suratında çalışan, sekiz çekirdekli ve 12nm üretim sürecinden geçmiş bir Mediatek Helio işlemcisi ile geleceği bildiklerimiz ortasında. Buna ek olarak aygıt, 4.000mAh‘lik bir batarya ve LG’nin Boombox hoparlörleri ile gelecek.

W serisi modellerinin fiyatlarına gelecek olursak, üçlü art kameralı gizemli model de dahil olmak üzere LG, W serisi modellerinin Hindistan‘da 15.000 Rs(215 dolar) altında fiyatlandırılacağını açıkladı. 

Başa dön tuşu