Philips TV tasarım mükafatlarını topladı

TP Vision’un seçkin kalite performansına ve Avrupa işçiliğine odaklanması bir defa daha dikkat çekti. Şirketin 2019 Philips TV serisi içerisinde yer alan yüksek teknolojili televizyonlarından üç tanesi, iF ve Red Dot tasarım yarışlarında en üst sırada yer aldı.


Philips TV tasarım mükafatlarını topladı

Mükafatlar, TP Vision’un ortalarında İngiliz ses efsanesi Bowers & Wilkins ve dünyaca ünlü Danimarkalı zanaatkar Georg Jensen’in de yer aldığı Avrupalı uzman markalarla olan paydaşlık yaklaşımının ne kadar yanlışsız olduğunu gösteriyor.

TP Vision Baş Dizayncısı Rod White ödül getiren başarılarla dolu yılla ilgili; “Bowers & Wilkins’la devam eden ortaklığımızla en âlâ imaj ve ses performansını sağlamaya devam ediyor; gerçek ustalıkla uygulamaya geçirilen gerçek gereçler kullanarak minimalist, fonksiyonel dizaynlar sunuyoruz” dedi.

Georg Jensen’la gerçekleştirdiği işbirliğiyle Avrupa tasarım perspektifini gündelik yaşama yönelik dekoratif detaylarla bir ortaya getirerek her iki tarafın dizayncılarını İngiltere ve İskandinavya ortasında ilham verici bir seyahate çıkarttı.

White hususla ilgili “Rakiplerimizin eserlerini farklılaştırma uğraşında olduğu bir pazarda Avrupa’nın önde gelen markaları ile olan işbirliğimizin, gerçek manada ön plana çıkan eserler sunmamızı sağladığına inanıyorum” dedi.

Red Dot Tasarım Mükafatı ve iF Tasarım Mükafatı kazanan eserler:

  • Üstün manzara ve ses performansının minimalist dizaynla bir ortaya geldiği OLED+934. TV standı üzere seçkin bir ses çubuğunun entegrasyonu sayesinde minimal bir silüet sunularak yeni bir performans düzeyi elde edildi.
  • Süper ince, üstün performans sunan OLED 854. Şık, koyu krom bir T-bar döner stand ve eşsiz Ambilight teknolojisi ile desteklenen krom çerçeveli bir minimalist, harika ince çerçeve sunuyor.

Avrupa işçiliğine sahip 9104 modeli. Parlak bir formda cilalanmış metal alt kısım ile birlikte televizyonun üç tarafında siyah, fırçalanmış alüminyum çerçeveye sahip bir ince televizyon.

iF ve Red Dot mükafatları; üstün tasarım muvaffakiyetinin kabulü olarak veriliyor ve her yarışa, kendi kategorilerinde en düzgün tasarımı temsil eden yaklaşık 60 ülkeden 5.000’in üzerinde müracaat yapılıyor. Ödül kriterleri ortasında inovasyon, resmi kalite, fonksiyonellik ve ekolojik ahenge ait hususlar dikkate alınıyor.

Başa dön tuşu