Merakla beklenen Xiaomi Mi Band 4’ün yeni görüntüleri ortaya çıktı

Xiaomi’nin, Mi Band 4 olarak anılan yeni jenerasyon fitness bilekliği üzerinde çalıştığını biliyoruz. Hatta geçtiğimiz haftalarda bilekliğinin birtakım manzaraları yayınlandı. Yeni jenerasyon Mi Band’in NFC ve Bluetooth 5.0 takviyesi ile gelmesi ve doğal olarak evvelkilerden daha güzel özellikler sunması bekleniyor.
Daha evvel internete düşen görseller aygıtın evvelkinden biraz daha büyük ve renkli bir ekrana sahip olacağını ortaya koymuştu. Artık ise Slashleaks tarafından Mi Band 4’ün bir sürü gerçek manzarası sızdırıldı. Paylaşılan manzaralar ağırlıklı olarak bilekliğin renkli ekranını vurguluyor.

Fiyat etiketi de muhakkak oldu

Görsellerin birinde saat yeşil renkte, kalp atış suratı sensörü simgesi turuncu renkte gösterilmiş. Adım sayarın etrafında ise renkli bir halka var. Slashleaks’in yayınladığı görsellerde bunlardan diğer rastgele bir bilgi bulunmuyor fakat bugünkü sızıntıyı tamamlayacak birkaç detaya sahibiz.
Mi Band 4’ün evvelkine kıyasla daha büyük bir pil içermesi bekleniyor. Ayrıyeten şirketin Xiao AI isimli sanal asistanı ile birlikte sunulacak. NFC takviyeli versiyonunun 72 dolar olacağı söyleniyor. Standart model ise 28-43 dolar arsında bir fiyatla satılacak.

Başa dön tuşu