Midnight Suns’a gelecek Deadpool DLC’sinin çıkış tarihi açıklandı

Civilization ve XCOM serileri ile niş bir hayran kitlesi toplayan Fireaxis Games, yeni oyunu Marvel’s Midnight Suns ile de epey dikkat çekti. Tipi sevenler için epey keyifli bir imal olan Midnight Suns yakında birinci indirilebilir içeriğine sahip olacak.

Deadpool 26 Ocak’ta Midnight Suns’a katılıyor

Fireaxis Games ve 2K, YouTube üzerinden Deadpool’u içeren DLC’nin fragmanını yayınladı. The Good, the Bad and the Undead isimli güncelleme 26 Ocak’ta yayınlanacak. Season Pass sahipleri için fiyatsız olan paket başka olarak da satılacak lakin fiyatı şu an belli değil.

Gıcık ve eğlenceli kişiliği dışında özel hareketleri ve davranışları ile oyunculara enteresan ve unutulmaz anlar yaratacak olan Deadpool, Midnight Suns’a enteresan bir eklenti olacak. Deadpool’un özel projesi olan Food Truck’ı da içeren eklenti ile oyuna yeni düşman tipleri de eklenecek. Ayrıyeten eklenti, beraberinde birçok kozmetik ürün barındıracak ve Deadpool karakterinizi enteresan hallere sokmanıza müsaade verecek.

Eklenti ile gelen yeni misyonlar Spidermaaaans vazifesinden sonra erişilebilir olacak. Deadpool’u ekibinize eklemek için ise ‘’A Man of Culture’’ misyonunu tamamlamanız gerecek. 26 Ocak’ta Season Pass üyelerine açılacak olan DLC, Midnight Suns’ın birinci eklentisi olacak. Önümüzdeki dönemlerde Venom, Morbius ve Storm da oyuna kendi ek paketleri ile eklenecek. 

Başa dön tuşu