Monster Notebook’un yeni teknik merkezi açıldı: Tamir süresi kısalacak

Yerli oyun bilgisayarı markası Monster Notebook, kullanıcıların satış sonrası yaşadıkları tecrübesi arttırmak için yeni bir teknik servis merkezi açtı. Kadıköy’e açılan yeni teknik merkez binasında tamir süreçleri ve müşteri tecrübesini arttırmaya yönelik AR-GE çalışmaları yapılacak.

Kullanıcıların karşılaştıkları sıkıntılar, yeni kuşak test aygıtları sayesinde kısa müddette teşhis edilebiliyor. Teknik servise gelen eserler, ön değerlendirmeye alındıktan sonra ilgili istasyona yönlendiriliyor. Sorunun süratli bir halde giderilmesi sağlanıyor.

 

Monster’ın belirttiğine nazaran kullanıcılar, yedek kesim beklemesini beklemeden süratlice eseri teslim alabilecek. Hatta servise getirilen eserin 1 saat sonra dahi teslim edilebileceği tabir ediliyor. Hizmet müddeti konusunda son derece savlı olan Monster’ın gayesi, tüm kullanıcılarının sıkıntılarını en fazla 3 iş günü içerisinde çözmek.

Monster Notebook, ücretsiz bakım hizmeti sunmaya devam ediyor.  Kullanıcılar, ömür uzunluğu her 6 aylık dönemde bir kez fiyatsız olarak toz paklığı ve termal macun değişimi hizmetlerinden faydalanıyor. Bu sayede bilgisayarın kullanım müddeti boyunca birebir performansı vermesi sağlanıyor. İstanbul’da olmayan kullanıcılar kargoyla bu hizmetten faydalanabiliyor.

Monster Notebook CEO’su İlhan Yılmaz, şirketin yeni teknik merkezi ve kullanıcılarına verdikleri kıymet hakkında şunları söyledi, “Piyasadaki rakiplerimizde olmayan ömür uzunluğu fiyatsız bakım hizmeti sunuyoruz. Teknik serviste yapılan süreçler için ‘teknik servis ücreti’ gibisi bir şey talep etmiyoruz. Tüm eserlerimizde 2 yıllık garanti veriyoruz ve bu mühlet içinde eserde kullanıcı kusuru yok ise karşılaşabilecekleri sıkıntılar için fiyat almıyoruz. Bugün dalda olmayan rekor bir hizmet süremiz var. Kullanıcılarımızın şikâyetlerini en erken 1 saat en geç 3 iş günü içerisinde çözebiliyoruz. Bunu da teknik serviste kullanıcılarla ortamıza taşeron firmaları yahut 3’üncü tarafları sokmayarak, onlara direkt temas ederek yapıyoruz.” dedi.

Başa dön tuşu