Mor renkli Xbox One S Fortnite Limited Edition sızdı!

Öyle görünüyor ki Microsoft, Fortnite fanlarını memnun etmek ismine konsollarından Xbox One S’i özel bir renkte satışa sunacak. WinFuture raporuna nazaran mor renkli Xbox, önümüzdeki haftalarda Fortnite severlere özel bir kit ile satışa sunulacağı düşünülüyor.

Mor renkli Xbox One S Fortnite Limited Edition sızdı!

WinTure kaynaklı bilgilere nazaran Microsoft, mor renkli Xbox’u önümüzdeki haftalarda Fortnite severlere özel bir kit ile satışa sunulacak. Kit içerisinde “Dark Vertex” isimli kostüm ve 2000 V-Bucks bulunacak. Ayrıyeten rapora nazaran set, bir aylık Xbox Live Gold, EA Access ve Xbox Game Pass aboneliklerini de içerecek.

Microsoft’un tam olarak ne vakit satışa sunacağı aşikâr olmayan bu mor konsolunun, 299 dolar bedelinde olacağı düşünülüyor. Ayrıyeten konsolun 1 TB depolama alanıyla birlikte ve Blu-ray optik sürücü ile geleceği tabir ediliyor. Daha evvel Microsoft birebir çalışmayı  Minecraft için de yapmıştı. 

9 Haziran Pazar günü E3 konferansında yıllık aktifliğini düzenleyecek Microsoft, şimdiye kadar yapılan açıklamalarına göre “büyük bir şeyler” sergileyeceğini belirtti. Microsoft, bu telaffuz doğrultusunda xCloud oyun akış hizmeti için planlarını geliştireceği, yeni bir Gears 5 oyunu duyuracağını da ekledi. Bu mor konsolun da birebir aktiflikte tanıtılacağı düşünülüyor.

Başa dön tuşu