MSI’ın yeni yönlendiricisinin antenleri yavaş bağlantı sorununu için sizi takip ediyor

İstikrarsız bir Wi-Fi irtibatı en hudut bozuşu şeylerden birisi ve görünüşe nazaran MSI, CES 2023’e bu sorunu çözmek için özel olarak hazırlanmış. Yeni RadiX BE22000 Turbo yönlendiricisi, konutunuzda dolaşırken aygıtınızı dinamik olarak takip edebilen antenlere sahip akıllı bir eser ve firmaya nazaran istikrarsız kablosuz ilişki sıkıntısını çözüyor.

Sizi takip eden bir yönlendirici var

MSI’ın en üst seviye router/yönlendirici aygıtı olan RadiX BE22000 Turbo, mümkün olan en yüksek kablosuz suratları elde etmenizi sağlayacak çabucak hemen aktüel her özelliğe sahip. Yeni RadiX sırf Wi-Fi 7‘yi desteklemekle kalmıyor tıpkı vakitte AI QoS teknolojisi sayesinde oyun oynarken pinginizi azaltabileceğini yahut bir dokunuşla görüntü akışı için içeriğe özel öncelik veriyor.

MSI, 320 MHz’lik kanal bant genişlikleriyle, BE22000’in tipik bir Wi-Fi 6 yönlendiriciye kıyasla 4 kat daha süratli çıkış sağladığını sav ediyor. Lakin eserin alameti farikası bu özellikler değil. RadiX’in öne çıkan ayrıntısı çabucak hemen başka tüm yönlendiricilerin tersine sahip olduğu hareketli antenleri. Bu antenler optimum kablosuz ilişkiyi sağlamak için muhakkak bir aygıtı takip ederek pozisyonlarını otomatik olarak ayarlama yeteneğine sahip.

MSI RadiX BE22000 Turbo yönlendiricisinin 2024’e kadar piyasaya çıkması beklenmiyor. Çünkü hem Wi-Fi spesifikasyonları şimdi olgunluğa erişmemiş durumda. Öte yanan antenlerde bulunan motorların ne kadar sağlam olduğu da muamma. Bununla birlikte birden fazla aygıtın bulunduğu senaryoda antenlerin hangi aygıta öncelik vereceği de belgisiz.

Başa dön tuşu