MWC 2020’de hangi ürünlerin tanıtılması bekleniyor?

Mobil Dünya Kongresi MWC, 20 yılı aşkındır İspanya’nın Barselona kentinde gerçekleştiriliyor. Teknoloji firmaları en yeni taşınabilir teknolojilerini burada sergileyerek dünya genelinde, gelen basın mensupları aracılığıyla tüketicilerin dikkatini çekmeye çalışıyor. Peki MWC 2020‘de bizleri hangi eserler bekliyor?

MWC 2020’de hangi eserlerin tanıtılması bekleniyor?

Teknoloji firmalarının en yeni taşınabilir teknolojilerini sergileyerek, basın mensupları aracılığıyla dünya genelinde, tüketicilerin dikkatini çekmeye çalıştığı Mobil Dünya Kongresi MWC, yaklaşıyor.

Genellikle yaklaşık 1 hafta sürmekte olan MWC, önümüzdeki sene için, yani MWC 2020’nin 24-27 Şubat tarihleri ​​arasında devam edeceği tabir edildi ve gelecek yılın en büyük taşınabilir fuarı olarak ayarlandı.

Yapay zekadan, medya ve cümbüşe, 5G’den, güvenlik ve kapalılığa birçok teknoloji konuşulacak. Hangi eserlerin tanıtılacağı ise şimdiden merak konusu. 2020 yılı için yapılacak olan tertipte, potansiyel olarak merakla beklenen Samsung Galaxy S11 ve Sony Xperia 2 dahil her türlü kıymetli anonsu beklediğimizi belirtelim. (Ancak bir sızıntı, Samsung Galaxy S11’in MWC 2020’ye inemeyeceğini öne sürüyor)

Bunlar görebileceğimiz en olası şeylerden yalnızca ikisi. Söylentiler daha yeni ilerlerken, geçmiş gösterilere dayanarak nelerin ortaya çıkabileceğini âlâ bir biçimde kestirim edebiliriz.

Aşağıda MWC 2020‘de en çok görmek istediklerimizin bir listesini bulacaksınız. Listemize sırf hakikaten ortaya çıkabileceğine inandığımız şeyleri dahil ettiğimizi belirtelim. Ayrıca aktiflikte birinci kere sahneye çıkacak birden fazla katlanabilir telefon olabileceğini düşünüyoruz.

Bunlardan biri ise aşağıda konseptini yayınladığımız ve 2000 dolara yakın fiyat etiketi ile geleceği varsayım edilen, TCL katlanabilir telefon modeli.

Yine 5G özelliğine sahip, Samsung Galaxy A serisi bir telefon modeli tanıtılması bekleniyor.

Snapdragon 865 işlemciye sahip bir Sony Xperia 2 modeli görmeyi bekliyoruz.

Yüksek donanımlı kamera özelliklerine sahip bir Huawei P40 modeli, MCW 2020’de beklenen telefon modelleri ortasında yerini alıyor.

5G destekli  bir Nokia 9.1 PureView

LG G9

LG V60

Xiaomi Mi 10

Moto G8

Dünyadan birçok firmanın katılacağı MWC 2020‘nin medya sponsorları ortasında yer aldığımızı ve en yeni haber ve içerikleri sizlere aktaracağımızı belirtelim. MWC 2020 ile ilgili şimdiki bilgilerden haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.

Başa dön tuşu