NVIDIA’dan ‘Süper’ bir şey geliyor!

NVIDIA‘nın, kısa bir müddet evvel GeForce YouTube kanalı üzerinden yayınladığı görüntüde “Süper bir şey geliyor.” biçimindeki söz merak uyandırdı. Bahsi geçen görüntüde da görebileceğiniz “süper” logosunun neye ilişkin olduğuna ait şimdi netleşmiş bir ipucu yok. Muhteşem bir ekran kartı mı, yoksa Harika bir yazılım mı, şu an için kestirmesi güç. Kısa mühlet evvel tanıtılması beklenen eser hakkındaki tüm varsayımları, haberimizin devamında değerlendirdik.

NVIDIA’dan ‘Süper’ bir şey geliyor!

NVIDIA, kısa müddet evvel GeForce YouTube kanalında, “Super” olarak isimlendirdiği,  bir tanıtım görüntüsü yayınladı. Yayınlanan bu görüntüde somut bir bilgi sunulmuyor, lakin varsayımlar, şirketin yeni bir eser duyurusu yapacağı istikametinde. Bu görüntüde bahsi geçen her ne ise, yapılacak duyurunun Computex’19 ya da E3 2019 fuarlarında netleşeceği düşünülüyor. “Süper bir şey geliyor!” sloganının kullanıldığı eserin yeni bir ekran kartı, oyuncu dizüstü bilgisayarı, tahminen de bir el konsolu olabileceği bile söyleniyor. Lakin bu tezler ortasında en kuvvetli ve gerçekçi olanı ise eserin; GeForce RTX serisine gelecek yeni bir model olduğu. Tahminen de yeni bir Titan serisi ekran kartı görmemiz mümkün olabilir.

Kesinleşmemiş bir başka söylentiye nazaran, şirket GeForce RTX serisine daha süratli bellek eklenerek daha fazla performans sağlayacak. Bu sayede en az % 14 performans artışı elde edilecek. Elbette bu bilgi şimdi yalnızca bir söylentiden ibaret ve katılaşmış değil. Mevzu ile ilgili yeni detaylar ve resmi bilgiler geldikçe siz bedelli okuyucularımız ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Başa dön tuşu