OnePlus 11 satış rekoru kırdı: İki saatte OnePlus tarihine geçti

Geçtiğimiz günlerde OnePlus, Çin’de gerçekleştirilen özel bir aktiflikte yeni amiral gemisi telefonu OnePlus 11’i tanıttı. Güçlü donanımı ve rekabetçi fiyatı ile dikkat çeken telefon, artık de Çin pazarında değerli bir muvaffakiyete imza attı.

OnePlus 11 ön satış rekoru kırdı

OnePlus 11’in 4 Ocak’ta siparişe açılmasından kısa bir mühlet sonra OnePlus Çin Lideri Li Jie, sırf iki saat içinde OnePlus tarihindeki en süratli ön sipariş rekoru kırıldığını söyledi. Tecrübeli yönetici satış sayıları hakkında rastgele bir ayrıntı paylaşmadı. Lakin, OnePlus 11’in 9 Ocak tarihinde piyasaya sürüleceğini düşünürsek, bu muvaffakiyet yerini yeni rekorlara bırakabilir.

Buna ek olarak OnePlus CEO’su, OnePlus 11 Pro hakkındaki söylentilere de açıklık getirdi. Weibo’da kullanıcıların sorularına karşılık veren yönetici, OnePlus 11 Pro’nun planda olmadığını ve OnePlus 11’in evvelki yıllarda piyasaya sürülen Pro modellerin yerini almayı amaçladığını söyledi. OnePlus 11’in önümüzdeki ay düzenlenecek lansman ile global pazara açılması bekleniyor.

Başa dön tuşu