OnePlus Ace 2 onaylandı: İşte özellikleri

Bütçe odaklı ve amiral gemisi akıllı telefon modelleri ile pazarda büyük bir muvaffakiyet kaydeden OnePlus, OnePlus 11’in akabinde eser yelpazesini genişletmeyi sürdürecek. Bu bağlamda marka, OnePlus Ace modelinin halefi olacak OnePlus Ace 2 üzerinde çalışmalara başladı. Bugün uzun bir müddettir gündemde olan aygıtın kilit özellikleri muhakkak oldu. 

OnePlus Ace 2 neler sunacak?

Bildirilenlere nazaran OnePlus Ace 2, Hindistan dahil olmak üzere birçok pazarda OnePlus 11R olarak isimlendirilecek. Ayrıyeten sertifika data tabanı, yeni akıllı telefonun tıpkı OnePlus 11 üzere 100W süratli şarj ve 5.000 mAh pil ile geleceğini doğruluyor. Buna ek olarak OnePlus Ace 2, ön tarafında 6,7 inç boyutlarında FHD+ 120 Hz AMOLED panele mesken sahipliği yapacak.

Küresel pazara OnePlus 11R olarak geliyor

Yakın vakitli sızıntılara nazaran OnePlus Ace 2’nin 16 GB’a kadar RAM ve 512 GB’a kadar depolama ile eşleştirilmiş Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinden güç alması bekleniyor. Bununla birlikte aygıtın art tarafında 50 MP ana kameranın eşlik ettiği üçlü bir sensör tasarımı, ön tarafında ise 16MP yahut 32MP çözünürlüğünde selfie sensörü bulunacak. 

Ayrıca sızıntılar, yeni akıllı telefon Çin’de Android 13 tabanlı ColorOS 13 ile çıkış yapacağını gösteriyor. Fakat global pazarda olası olarak OxygenOS 13 işletim sistemi ile desteklenecek.

Başa dön tuşu