Razer Kraken X oyuncu kulaklığı duyuruldu

Oyuncu donanımları pazarının kıymetli isimlerinden Razer yeni bir oyuncu kulaklığı duyurdu. Alt düzeye hitap eden Razer Kraken X oyuncu kulaklık modeli 7.1 surround ses dayanağı ile dikkat çekiyor.

Razer Kraken X özellikleri ve fiyatı

Razer Kraken kulaklık serisi yıllardır firmanın en beğenilen eser kümeleri ortasında yer alıyor. Seri içerisinde üst ve alt düzeye hitap eden modeller mevcut. Razer Kraken X ise serinin en kolay erişilebilir fiyattaki kulaklığı olacak.

İki adet 40mm neodim şoföre sahip olan Razer Kraken X modeli 12 Hz – 28 kHz ortasında frekans reaksiyonu sunuyor. İmpedans ise 1kHz düzeyinde 32 Ohm. Tekrar birebir düzeyde 106 desibel hassasiyete sahip. Mikrofon ise 100 Hz – 10 kHz ortasında frekans reaksiyonu ve 55 desibel sinyal-gürültü oranı sunuyor.

Kulaklıkların dış kısmında ses için denetim tuşu mevcut. Ayrıyeten tek bir tuşla sesi büsbütün kapatmak da mümkün. 7.1 kanal surround ses için bilgisayarda Windows 10 64-bit ve uyumlu yazılımın olması gerekiyor. Razer Kraken X modeli 50$ fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

Razer öteki taraftan 100$ altındaki tüm Kraken kulaklık modellerine 7.1 kanal ses takviyesini sunacağını açıkladı. 100$ üstü Kraken kulaklıklar ise THX Spatial Audio erişimine sahip olacak.

 

Başa dön tuşu