Razer Leviathan V2 Pro başınızın konumuna göre sesi yönlendiriyor

CES 2023 fuarına birbirinden tezli bilgisayarlar ve ekipmanlarla gelen Razer markasının listesindeki enteresan eserlerden birisi de Razer Leviathan V2 Pro ismindeki çok istikametli ses sistemi oldu.

Razer Leviathan V2 Pro özellikleri ve fiyatı

Razer Leviathan bar halindeki kablosuz ses sistemi neredeyse 10 yıldır oyuncuların birinci tercihlerinden birisi haline geldi. Razer Leviathan V2 X maliyet odaklı versiyonun çabucak akabinde Razer Leviathan V2 Pro profesyoneller için duyuruldu.

Razer Leviathan V2 Pro ses sistemi çok istikametli bir yayılıma sahip. Üst kısımda yer alan kızıl ötesi kamera kullanıcıyı daima takip ederek başının durumuna nazaran sesi yönlendirebiliyor. Böylelikle her durumda en ağır ses deneyimi yaşanıyor. Razer bu sistemin dünyada birinci olduğunu belirtiyor.

5 adet 2 inç şoför ve kablosuz 5.25 inç subwoofer ile çok pak frekanslar vadeden Razer Leviathan V2 Pro ses sistemi iki moda sahip. Çift kanal ses kaynakları için içeriklerde sanal kulaklık tesiri yaratırken çoklu ses kaynakları için de sanal hoparlör tesiri yaratıyor.

THX Spatial Audio takviyesi sunan sistemde 30 bölgeli Razer Chroma RGB aydınlatma da yer alıyor. Bluetooth ve USB irtibat seçenekleri olan Razer Leviathan V2 Pro ses sistemi 400$ fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

Başa dön tuşu