Realme 4 beklenenden erken gelebilir

Çin’in yükselen firmalarından Realme, uygun fiyatlı telefonlarıyla kullanıcıların dikkatini çekmeye çalışıyor. Realme 3 modeli de Mart ayında tanıtılmıştı. Ortadan fazla vakit geçmemesine karşın Realme 4 hakkında birinci sızıntılar gelmeye başladı. Aygıtın kutusu bir görüntüde görüldü.

Teknik özellikleri belirsiz

Firmanın son tanıttığı eserlerden biri Realme X modeliydi. Realme X Full HD+ AMOLED ekran, açılır kapanır ön kamera sistemi, ekran üzerinden parmak izi okuma, 48 MP Sony IMX586 ana kamera sensörü, 8 GB’a kadar RAM vb. amiral gemisi özellikleri Snapdragon 710 yonga seti ile birlikte yalnızca 218 dolar fiyata sunuyor. Bu modelin kimi bölgelerde Realme 4 Pro olarak tanıtılması bekleniyor. Haberimizin konusu olan Realme 4 ise haliyle kırpılmış bir model olarak karşımıza çıkacak.

Realme 4’e ilişkin olduğu belirtilen kimi görseller bulunsa da bu görseller farklı Realme modellerinin Photoshop ile düzenlenmiş hali üzere gözüktüğü için haberimize eklemedik. Teknik özellikleri konusunda da elimizde rastgele bir bilgi bulunmuyor.

Kısacası Realme 4 beklenenden çok daha erken tanıtılacak üzere. Aygıtın tanıtım tarihi yaklaştıkça hakkındaki sızıntılar artacaktır. Her vakit olduğu üzere Realme 4’ün en çok merak edilen kısmı fiyatına kıyasla sunduğu özellikler olacak.

Başa dön tuşu