WD’den güvenlik kameralarına özel çözümler

Şirket ayrıyeten, geniş güvenlik sistemleri yelpazesiyle uyumlu olan, gözetleme için WD Purple 14TB HDD sabit disk portföyüne yeni bir ekleme yaptığını da açıkladı.

WD’den güvenlik kameralarına özel microSD kart

Western Digital Aygıtlar Kümesi, Akıllı Görüntü kıdemli yöneticisi Stefaan Vervaet, “Müşteriler, çeşitli kamu güvenliği ve Yapay Zekâ analitiği kullanımları için yüksek düzeyde sağlam, yüksek kapasiteli, sağlam, kamera üzerinde depolama arayışındadır. Bu yeni eserler, bu değişik yeni ve çeşitli görsel iş yüklerini ağ kenarında yönetim etmek için uygunlaştırılmış depolama teknolojisini sunuyor” dedi.

Western Digital’ın WD Purple depolama aygıtları portföyü, 7/24 çalışan ana güvenlik görüntü sistemlerinde sağlam performans sağlamak için özel olarak seçilmiş yeteneklerle tasarlanmıştır. Bu hedefe yönelik tahliller, tüketici microSD kartları ve masaüstü sınıfı sabit şoförler için özel olarak planlanmamış iş yükleri için yüksek kaliteli ve uzun ömürlü depolama sunuyor.

WD Purple SC QD101 Ultra Endurance microSD Kart

WD Purple SC QD101 microSD kart, Western Digital’ın gelişmiş 96 katmanlı 3D NAND teknolojisine sahip ve büyüyen güvenlik görüntü pazarı için yüksek dayanıklılık, yüksek performanslı depolama ve 512GB1’a kadar geniş bir kapasite ile düşük maliyetli bir yelpaze sunuyor .

  • Güvenlik sistemi entegratörleri ve kurulumcuları için tasarlanmıştır
  • Genel kayıt ve yedekleme maksadıyla kamerada depolama yapmak için idealdir
  • Uyumlu kameralarda, kart sıhhatinin izlenmesi, kurulumculara ve entegratörlere, kalan dayanıklılığı ölçebilme ve öncelikle gerektiğinde karta bakım yapma imkanı sunar
  • 32GB, 64GB, 128GB, 256GB ve 512GB kapasitelerde mevcuttur
  • Uzun ve daima kayıt için son derece dayanıklıdır
  • WD Purple 14TB HDD, Geniş Güvenlik Sistemleri Yelpazesi ile Uyumludur
  • Western Digital’ın öteki WD Purple sabit şoförleri üzere WD Purple 14TB şoförleri de, 7/24 çalışma, her vakit açık, yüksek tarifli güvenlik sistemleri için geliştirilmiştir.
  • Western Digital’ın özel AllFrame teknolojisinin özellikleri, bir görüntü kayıt sisteminde oluşabilecek yanlışları, pikselleşmeleri ve görüntü kesintilerini azaltmaya yardımcı olurken, gelişmiş görüntü çekimini takviyeler.
  • WD Purple şoförler, 64 kameraya kadar 7/24 görüntü kaydı için tasarlanmış sistemleri destekleyen gelişmiş bir iş yükü derecesine sahiptir.

14 TB WD Purple HDD artık birtakım bayilerden temin edilebilir. WD Purple SC QD101 microSD kartının 2020 yılının birinci çeyreğinde hazır olması bekleniyor.

Başa dön tuşu