Realme X’in Spider-Man temalı modeli tanıtıldı

Oppo’dan ayrılan Realme, firmanın uygun fiyat odağını sürdürdüğü bir marka halinde. Bunun son örneklerinden biri de geçtiğimiz ay tanıtılan Realme X modeliydi. Bugün ise Spider-Man temalı yeni bir Realme X modeli tanıtıldı.

Donanımda değişiklik yok

Cihazın dizaynında yahut donanımında değişim bekleyenler maalesef üzülecekler. Zira Spider-Man temalı Realme X modeli 8 GB RAM + 128 GB depolamalı beyaz Realme X ile birebir tıpkı. Sırf arayüz Spider-Man temasına bürünüyor. Asıl değişiklik ise kutulamada. Spider-Man temalı Realme X, özel Spider-Man: Far From Home kutusuyla birlikte geliyor. Bu kutu içerisinde Spider-Man kılıf ve VOOC 3.0 şarj aleti üzere şeyler bulunuyor.

Realme X Snapdragon 710 yonga seti, 3765 mAh batarya, 6.53 inç Full HD+ AMOLED ekran, açılır kapanır ön kamera düzeneği, 48 MP Sony IMX 586 sensör, 5 MP yardımcı sensör ve 16 MP ön kamera üzere teknik özelliklere sahip. Fiyatı ise 8 GB RAM + 128 GB depolama için 260 dolar olarak açıklanmıştı.

Bugün ortaya çıkan Spider-Man temalı model, fark edebileceğiniz üzere standart Realme X’e kıyasla önemli bir değişim içermiyor. Lakin fiyatı da birebir. Yani olağan modele benzeri biçimde 260 dolar fiyat etiketiyle kullanıcılara sunulacak. Ek olarak kimi Realme kullanıcıları, yapılacak çekişle Spider-Man: Far From Home sinemasını herkesten önce izleme şansı yakalayacak.

Başa dön tuşu