Gürültü önleme özellikli AirPods 3, yıl sonuna kadar gelebilir

AirPods 3 ile ilgili yayınlanan yeni bir rapor kablosuz kulaklığın gürültü tedbire teknolojisi ve birkaç kıymetli bilhassa geleceğini ortaya koydu. DigiTimes’a nazaran, Apple yıl sonuna kadar gürültü önleme özellikli 3. jenerasyon AirPods‘u piyasaya sürecek.
Yeni kuşak kablosuz kulaklığın sahip olacağı özellikler kıymetli olsa da ortaya atılan çıkış tarihinin pek bir mana söz etmediğini belirtmek gerek. Çünkü, AirPods 2’nin çıkışı bir yıl gecikmiş ve daha geçen ay satışa sunulmuştu. Münasebetiyle bir sonraki modelin 2019 sonuna kadar kadar gelmesi sıkıntı görünüyor.

Farklı bir tasarım ile gelebilir

Bloomber editörü Mark Gurman da bu görüşte ve AirPods 3’ün 2020 yılında piyasaya sürüleceğine inanıyor. Yeni jenerasyon AirPods’un gürültü tedbire teknolojisine ahenk sağlaması için farklı bir tasarıma sahip olabileceği de gelen haberler ortasında.
Ancak gürültü tedbire teknolojisi kulaklığın güç tüketimini önemli oranda artıracağı için Apple’ın buna nasıl bir tahlil bulacağını daima birlikte göreceğiz. Önümüzdeki günlerde şirketin yeni jenerasyon kablosuz kulaklığı ile ilgili daha somut bilgilere sahip olmayı umuyoruz.

Başa dön tuşu