Samsung eski akıllı saatlerine, Galaxy Watch Active’in özelliklerini getirdi

Samsung’un en yeni yazılım özelliklerini bileğinizde taşımak için, şirketin son olarak piyasaya sürdüğü akıllı saat Galaxy Watch Active modelini almak zorunda değilsiniz.  Şirket, Active’in One UI arayüzünü, sıhhat özelliklerini ve başka optimizasyonlarını Galaxy Watch , Gear S3 ve Gear Sport‘a getiren bir güncelleme yayınladı.

Kullanıcıları şad edecek yenilikler

Cihazlar artık, en yeni Samsung Galaxy akıllı telefonlardaki One UI arayüzü eşleşen daha kolay ve canlı bir arayüze sahip olacaklar. Yeni güncelleme sonrasında akıllı saatlere daha fazla denetim seçeneklerinin yanında, saati dokunarak uyandırma, düzgün geceler modu ve günlük brifing sıklığının ayarlanması üzere özelliklerin eklendiği de belirtilmiş. Sıhhat tarafında ise artık hem Samsung Health uygulaması hem de widget ile daha süratli ve kolay bir idman izlemesine sahip olacaksınız.

Ayrıca açık havada yüzme aktivitelerinizi de takip edebilmeniz artık mümkün. Ortalamanızı yaş grubunuzla karşılaştıran Apple Watch tarzı yüksek kalp atış suratı ihtarları ve daha detaylı uyku izleme özellikleri de güncelleme ile birlikte kullanıcılara sunulmuş durumda. Bunun yanında ise art plan uygulamalarını kapatan ve ayarları değiştiren bir agresif hafıza idaresi sayesinde batarya performansının da artacağı belirtiliyor.

Başa dön tuşu