Samsung Galaxy A34 5G çok yakında piyasaya çıkacak

Samsung için şimdilik en değerli husus 1 Ocak’ta düzenleyeceği Unpacked aktifliği kapsamında tanıtacağı Galaxy S23 serisi. Fakat Güney Koreli teknoloji devi birebir vakitte uygun fiyatlı Galaxy S34 5G modeli üzerinde de çalışıyor ve telefon yakında piyasaya çıkabilir.

Samsung Galaxy A34 5G mümkün özellikleri

Samsung Galaxy A34 5G, FCC sertifikasyonunda görünerek SM-A346M model numarası ile bir kere daha onaylanmış oldu. Galaxy A34 5G daha evvel de Bluetooth SIG, BIS ve Geekbench web sitelerinde ortaya çıkmıştı. Bir müddet evvel ise basın görselleri sızdırılmıştı. Tüm bunlar ve yeni FCC sertifikasyonu akıllı telefonun yakında çıkacağına işaret ediyor.

FCC’ye nazaran Samsung Galaxy A34 5G, 25W süratli şarjı destekleyecek. Liste, Samsung tarafından üretilen EP-TA800 model numaralı bir şarj aygıtının kullanıldığını da ortaya koyuyor. Geekbench’e nazaran ise Galaxy A34 5G, 6GB RAM ile desteklenmiş MediaTek Dimensity 1080 yongasıyla birlikte gelecek. Kutudan Android 13 ve OneUI 5.0 ile çıkacak olan telefonda FHD+ çözünürlüğünde 90 Hz yenileme suratına sahip 6,5 inç ekran olmasını bekliyoruz. Telefonun kamera ayrıntıları hakkında bir bilgi olmasa da, tıpkı Galaxy S23 serisinde olacağı üzere modülsüz dikey üçlü kamera dizaynını kullanacağı belirtiliyor.

Galaxy A34 5G’nin son manzaraları, akıllı telefonu grafit, mor, kireç ve gümüş renklere sahip olacağını gösteriyor. Öte yandan telefonun 5000mAh boyutunda bir pil ile desteklenmesi ve böylelikle epeyce güçlü bir pil ömrü sunması bekleniyor. Telefonun şimdi net bir çıkış tarihi ve fiyatı ise bulunmuyor.

Başa dön tuşu