Samsung Galaxy Note 10’un resmi aksesuar listesi internete düştü

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, her yeni amiral gemisi telefonunun yanında resmi kılıf ve aksesuarlarını da çıkarıyor. MobileFun isimli online satış sitesi, Samsung Galaxy Note 10 için tasarlanmış aksesuarların listesini ele geçirmeyi başardı. Hem de SKU numaraları ve fiyatları ile birlikte.
Listede daha evvel hiç görmediğimiz farklı bir aksesuar yok. Aslında bu kılıf modellerinin hepsi daha önce piyasaya sürülmüştü. Tek farkı yeni çıkacak Samsung telefon için tasarlanmış olması. Listede iki aygıt var. Davinci 1‘in Galaxy Note 10 olduğu düşünülüyor. Davinci 2 ise muhtemelen Galaxy Note 10 Pro ya da 5G’li modeli temsil ediyor.

Renk seçenekleri de belli

Aksesuar listesinde farklı türlerde kılıflar mevcut. Bunlar ortasında LED View, LED, Clear View, Deri ve Silikon kılıf bulunuyor. Fiyatlarının ise 24.99 pound ile 59.99 pound ortasında değiştiğini görüyoruz.
Renk seçenekleri ortasında ise Gümüş, Pembe, Kırmızı, Siyah, Beyaz ve Gri üzere tonlar mevcut. Deri kılıflar ise Mavi ve Kahverengi üzere renklerle sunulacak. Samsung’un Galaxy Note 10 serisini 7 Ağustos‘ta düzenleyeceği aktiflikte tanıtması bekleniyor.

Başa dön tuşu