Samsung Galaxy Note 10’un tasarımını açığa çıkaran görseller yayınlandı

Pek çok kişi elbet ki Samsung Galaxy Note 10‘un piyasaya sürülmesini dört gözle bekliyor. Daha evvel telefonun nasıl görüneceğini ortaya koyan kimi konsept görseller ortaya çıkmıştı. Lakin artık @OnLeaks ve 91mobiles sayesinde aygıtın gerçek dizaynını ilk kez görüyor olabiliriz.
Sızan görsellere bakılırsa Samsung, Galaxy Note 9’a benzer bir tasarım kullanmaya devam edecek ki bu berbat bir şey değil. Fakat kimileri modası geçmiş olarak kıymetlendirebilir. Bununla birlikte aygıtın ekranında ortaya pozisyonlandırılmış ve ön kameraya mesken sahipliği yapan bir delik olacak.

Tuşsuz tasarım argümanları vardı

Daha evvelki raporlarda amiral gemisi telefonun tuşsuz tasarıma sahip olabileceği öne sürülmüştü. Fakat yeni render görseller tam aksini tez ediyor. Çünkü aygıtın güç ve ses açma/kapama tuşlarını koruduğunu görüyoruz.
Yayınlanan görseller he ne kadar güvenilirliği daha evvel sayısız sefer kanıtlanmış kaynaklardan gelse de yanlışsız olduğuna dair bir garanti yok. Her halükarda Galaxy Note 9’un gerçek dizaynını görebilmemiz için birkaç ay daha beklememiz gerekecek.

Başa dön tuşu