Samsung Galaxy S23 Ultra için kamera odaklı tanıtım videoları yayınlandı

Yaklaşan Galaxy S23 Ultra, Samsung’un 2023 için en üst seviye amiral gemisi olmaya hazırlanıyor. Bugüne kadar pek çok sızıntısına tanıklık ettiğimiz telefon için artık kamera odaklı reklam sinemaları ortaya çıktı. Reklam görüntülerinde Galaxy S23 Ultra’nın düşük ışık performansına vurgu yapılıyor.

Galaxy S23 Ultra tanıtım görüntüleri paylaşıldı

Her iki tanıtım görüntüsü da Ice Universe tarafından GIF biçiminde paylaşıldı. Birinci GIF görüntüsünde Galaxy S23 Ultra’nın düşük ışıkta yüksek kaliteli fotoğrafları nasıl çekeceğinden bahsediyor. Görüntüde “Ay ışığı için yapıldı” vurgusu da en az etraf ışığında çok fazla detay yakalamak isteyen kullanıcılar için yapılmış bir vurgu niteliğinde.

Paylaşılan ikinci GIF’te ise Galaxy S23 Utra ile artması beklenen megapiksel bedeline vurgu yapılıyor. Samsung, Galaxy S22 Ultra için 108 MP ana kameraya yer verirken bu kıymet Galaxy S23 Ultra’da 200 MP olacak. Megapiksel sayısı arttıkça birden fazla vakit birebir kalite artışının yakalanamadığını gördük fakat Samsung kamera konusunda her vakit dalın en güzel firmalarından birisi olmuştur.

Galaxy S23 ne vakit çıkacak?

Galaxy S23 Ultra’nın Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 ile harmanlanacağını münasebetiyle daha gelişmiş bir imaj sürece motoruna sahip olacağını söyleyebiliriz. Yazılımsal ilerlemeler ile de Galaxy S23 serisinin genelinde kıymetli bir görüntü performans artışı yakalanmasını beklemekteyiz. Tüm ayrıntılar ve Galaxy S23 serisi, Samsung’un 1 Şubat tarihinde yapacağı aktiflikte resmiyete kavuşturulacak.

Başa dön tuşu