Samsung Galaxy S23 Ultra’nın kutu açılımı yapıldı: Sürpriz yok

Samsung’un Unpacked aktifliğine yaklaştıkça, Galaxy S23 ve başka aygıtlar hakkında sızıntılar da artmaya başladı. Galaxy S23 serisinin teknik özellikleri ve fiyatları ile birlikte tanıtım görselleri sızdırıldı. Hatta geçtiğimiz gün S23 Ultra modelinin bir mağazada satışa çıktığı haberiyle karşılaştık. Artık de telefonun kutu açılış görüntüsü paylaşıldı.

Samsung Galaxy S23 Ultra (beyaz) kutu açılımı

Galaxy S23 Ultra’nın beyaz renkli versiyonunun kısa kutu açılış görüntüsü Twitter’da ortaya çıktı. YouTuber’ın paylaştığının tersine gerçek kutu ve telefonun kendisini gösteriyor. Aygıtın art tarafının kırık beyaz renge sahip olduğu, kenarlarının açık altın renginde olduğu görülüyor. Geride dörtlü kamera, alt kısımda S Pen yuvası bulunuyor. Görüntüde telefonun hoparlörü, SIM kart yuvası, ana mikrofonu ve USB-C portunu da görüyoruz. Üstte ikinci bir mikrofon, sağda da güç ve ses düğmeleri bulunuyor.

Galaxy S22 Ultra modeline kıyasla tasarımsal olarak ufak değişiklikler kelam konusu. Görüntüden fark edildiği üzere ekran kenarlarında kıvrımlar daha az besbelli, kenarlar da daha düz geliyor. Bu da telefonun tutulmasının daha kolay olacağı manasına geliyor.

1 Şubat Unpacked etkinliğinde tüm ayrıntılarını öğreneceğimiz Samsung S23 serisi, beyaz (cotton flower), siyah (phantom black), yeşil (botanic green) ve mor (misty lilac) renk seçenekleriyle gelecek.

Başa dön tuşu