İzmir bölgesi BİM mağazalarında Anker robot süpürge satılacak

Genelde ülke çapında aktüel eser kampanyaları yapan BİM mağazaları bu defa bölgesel bir kampanyaya imza atıyor. İzmir Ayrancılar bölesinde Anker Eufy RoboVac robot süpürge satışta olacak.

İzmir’e özel robot süpürge

BİM ve Anker ortasında gerçekleştirilen iş birliği kapsamında İzmir Ayrancılar bölgesindeki 134 BİM mağazasında Anker Eufy RoboVac robot süpürge 6 taksitle satışa sunuluyor olacak. Bu Urla, Çeşme, Güzelbahçe, Narlıdere, Balçova, Gaziemir, Karabaşlar, Torbalı, Tire, Ödemiş, Kuşadası, Seferihisar, Özdere ve Gümüldür BİM mağazaları yer alıyor.

Kızılötesi sensörleri ile tabanda bulunan pürüzleri ve köşeleri tespit eden Anker Eufy RoboVac, dar alanlarda sıkışmayı önlerken, saksı ve gibisi objelere çarpmadan süpürme sürecini gerçekleştiriyor. Böylece kullanıcının hiçbir müdahalesine gerek kalmıyor. Akıllı robot süpürge, gücü azaldığında ise kendi kendine şarj ünitesine geri dönüyor.

Düşük profilli tasarımı sayesinde mobilyaların altına çarçabuk girebilen Anker Eufy RoboVac, 1300Pa’lık güçlü emişe sahip toz toplayıcısı ve HEPA filtresi ile uçtan uca eksiksiz bir paklık sağlıyor.

Bugün itibariyle mağaza raflarına çıkmaya başlayacak olan Anker Eufy RoboVac robot süpürge için bir fiyat belirtilmemiş fakat piyasada 1500TL düzeyinden bulabilmek mümkün.

 

Başa dön tuşu