Samsung Smart Monitor M8 yenilendi

Samsung, Smart TV olarak da kullanılabilen harici monitör olan Smart Monitor M8’i yeniledi. 32 inç ve 27 inç olmak üzere iki ekran boyutu seçeneğiyle gelen yeni Samsung Smart Monitor M8, fare dayanağı, yeni stand, daha yüksek çözünürlüklü web kamerası üzere bir dizi yenilikle geliyor.

M80C model numarasını taşıyan yeni Smart Monitor M8, şık ve ince dizayna sahip ve 4K çözünürlüğü destekleyen iki farklı ekran boyutuyla geliyor. Gün ışığı mavisi, bahar yeşili, gün batımı pembesi, sıcak beyaz renk seçenekleri olan monitör, dikey olarak kullanılabiliyor ve eğim takviyeli yüksekliği ayarlanabilen stand, kullanıcıya en âlâ açıyı sunuyor. Yerden tasarruf etmek, dağınıklığı ortadan kaldırmak için VESA montaj uyumluluğu standartlarını da karşılıyor.

Smart Monitor M8, akıllı mesken aygıtlarını bağlamanızı, denetim etmenizi ve yönetmenizi sağlayan dahili SmartThings Hub ile geliyor. SmartThings ve Smart Hub dahil monitörün öne çıkan uygulamalarının birçok uzaktan kumanda olmadan da; mouse ile denetim edilebiliyor. Smart Hub aracılığıyla Amazon Prime, Netflix, YouTube ve başka akış hizmetlerine erişilebiliyor. Yeni İçeriklerim özelliği, bir bakışta yararlı bilgiler sağlıyor. Monitör, bekleme modundayken ve düşük güç Bluetooth üzerinden kayıtlı bir telefon algıladığında kullanıcının kişsel fotoğraflarını, programını ve daha fazlasını ekranda gösteriyor. Telefon kapsama alanı dışa çıktığında monitör tekrar kendini bekleme moduna alıyor.

2K çözünürlüğünde, Google Meet üzere görüntü konferans uygulamalarıyla çalışan ince küçük web kamerayla gelen Smart Monitor M8, ferdî dataları şifreleyen ve saklanan belgeleri aygıtın ana işletim sisteminden izole tutan güvenlik özelliği Samsung Knox Vault ile geliyor.

Samsung, monitörün fiyatı ve çıkış tarihi hakkında bilgi paylaşmadı.

Başa dön tuşu