Tam kablosuz kulaklık trendine The Rock da katıldı

Piyasada farklı fiyat aralığında ve markalara ilişkin temin edebileceğiniz birçok tam kablosuz kulaklık bulunuyor. Gerçek kablosuz kulaklık olarak da anılan aygıtlar, bir şarj ve taşıma kutusuyla geliyor ve böylelikle nispeten düşük olan dinleme mühletleri ek şarjla uzatılabiliyor.

Kaliteli olan ve bilindik markalara ilişkin tam kablosuz kulaklıklar genelde yüksek fiyat etiketine sahip eserler olarak biliniyor. Üst düzey kulaklık trendine uzak kalmak istemeyen Dwanye Johnson ve Under Armour da “Project Rock Gerçek Kablosuz Kulak İçi Kulaklık” modeliyle dalda kendine yer edinmeye çalışıyor. Kulaklık teknolojisini ise JBL firması sağlayacak.

Egzersiz odaklı bir eser olan kulaklık, ter geçirmez bir özelliğe sahip ve teze nazaran en ağır antrenman anlarında bile kulaklarınızdan düşmüyor. Tam şarjla 5 saatlik kullanım müddeti sunan kulaklıklar, şarj kutusuyla bu mühlete 20 saat daha ekleyebiliyor. Standart kulaklıklarda da bulunan ve Under Armour’ın UA TALKTHRU ismini verdiği davet cevaplama ve konuşma özelliği bu kulaklıklarda da mevcut. Gürültü engelleme özelliğinin de ihmal edilmediği kulaklık için 199 dolar yurtdışı fiyatı biçilmiş. Kulaklık, 7 Haziran’dan itibaren dağıtılmaya başlanacak.

Başa dön tuşu