TECNO, PinPoint Navigasyon Sistemini Duyurdu

TECNO, Sahra altı Afrika, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Rusya ve Türkiye gibi ülkelerde kullanılacak PinPoint Navigasyon Sistemi’ni duyurdu.

TECNO, Sahra altı Afrika, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Rusya ve Türkiye gibi ülkelerde belirli amaçlara yönelik olarak kullanılacak, yüksek talep gören durumlar için kullanılan ve navigasyon çözümleri sunan PinPoint Navigasyon Sistemi’nin duyurusunu gerçekleştirdi. 

Yeni navigasyon sistemiyle ilgili konuşan PinPoint Navigasyon Sistemi Teknik Lideri Li Cao, “PinPoint Navigasyon Sistemi, TECNO’nun en son teknolojiyi yerel pazarların ihtiyaçlarıyla bütünleştirme konusundaki kararlılığını simgeliyor. Küresel stratejilere sahip kullanıcı merkezli bir marka olarak, yerel tüketicilerimizin ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için yerel içgörüleri keşfetmeye ve en son teknolojileri geliştirmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Navigasyon sorunu yaşanan noktalarda kullanılabilecek

 

TECNO’nun yeni navigasyon teknolojisi, viyadükler, tüneller, kanyonlar, dar sokaklar ve dağlık arazi gibi navigasyon sistemlerinin kullanımında sorun yaşanan noktalarda daha performanslı çalışacak. Bunun için firma yedi yazılım algoritması ve yedi donanım çözümünü sisteme entegre etti.

TECNO OnePoint Navigasyon Sistemi, tüm senaryolarda doğrulanmış 1 metrelik minimum sapma mesaisi sunuyor. Yeni navigasyon teknolojisi ile vakaların yüzde 90’ında sapma mesafesi 5 metre menzilinde kalıyor. Ayrıca bu sistemde konum bilgisi 0,7 saniyede alınabiliyor ve lokal ortamlarda, örneğin ara sokaklarda ve tünellerde de hassas navigasyon sağlıyor. 

PinPoint Navigasyon Sistemi, TECNO’nun SPARK 20 PRo+, POVA 6 serisi ve piyasaya yakın zamanda sunulan CAMON 30 serisinde de kullanılabilecek. 

108 MP Kamerasıyla Aklınızı Çelecek TECNO SPARK 20 Pro 5G Duyuruldu

TECNO CAMON 30 5G Serisi Türkiye’ye Geldi: İşte Özellikleri ve Fiyatı

Başa dön tuşu