Telefonlar için Mario Kart Tour önümüzdeki ay beta sürecine başlıyor

Nintendo bugün itibariyle Mario Kart Tour taşınabilir oyunu için kapalı beta kayıtlarına başladı. Kayıtların alınmasının akabinde, 22 Mayıs tarihinde kabul edilen kullanıcılar tarafından indirilebilir hale gelecek. 4 Haziran’a kadar devam edecek kapalı beta süreci sonrasında oyunun resmi olarak yayınlanması bekleniyor.

Japonya ve Amerika’daki Android telefon sahipleri kayıt olabiliyor

Kapalı betaya müracaat yapmak için telefonunuzda bu ilişkiyi kullanabiliyorsunuz. Fakat beta basamağı Amerika ve Japonya’daki Android telefon kullanıcılarına özel olduğu için maalesef ülkemizden kayıt yapabilmek mümkün değil. Gerekli onaylamaları yaptıktan sonra sizden Nintendo hesabınızla giriş yapmanız isteniyor. Geriye, 22 Mayıs tarihine kadar kabul edilip edilmeyeceğinizi beklemek kalıyor.

Hatırlarsanız Nintendo, 2017 yılında Super Mario Run ismindeki oyununu iOS ve Android aygıtlar için duyurmuştu. O vakitten bu yana firmanın çıkaracağı birinci oyun Mario Kart Tour olacak. Ayrıyeten şimdi hakkında rastgele bilgi olmasa da yeniden bir öteki klasik Dr. Mario World oyununun da taşınabilir aygıtlara gelmesi bekleniyor.

Nintendo’nun elinde bulundurduğu üretimler firmaya akıllı telefon pazarında da yeterli geri dönüşler getirebilir. Çıkış tarihi olarak şimdilik sadece 2019 yaz mevsimi belirtiliyor. Hem Android hem de iOS aygıtlarda yerini alacak. Son olarak kayıt olmayı deneyecek okurlarımıza kapalı beta müracaatlarının sırf 7 Mayıs tarihine kadar devam ettiğini hatırlatalım.

Başa dön tuşu