TP-Link yeni örgü ağı sistemini duyurdu

Bugün herkesin meskeninde bir internet modemi mevcut lakin pek çok sebepten dolayı konutun tüm noktalarına birebir kalitede sinyal verilemiyor. Geniş ofislerde yahut çok katlı yapılarda ise işler daha karmaşık bir hal alıyor.

Deco W2400 özellikleri ve fiyatı

Geçmiş yıllarda erişim noktası yahut daha güçlü sinyaller yayan ağ ekipmanlarıyla bu sorun giderilmeye çalışılıyordu lakin artık örgü ağı dediğimiz WiFi Mesh System araçları tanınan olmaya başladı. TP-Link de bunlardan birisi.

Firmanın son eseri Deco W2400 Dual Band Whole Home Mesh WiFi System ismini taşıyor. Genelde birden fazla aygıt barındırdığı için örgü ağları değerli oluyor. TP-Link ise konutunuza uygun fiyatlı bir alternatif sunuyor.

Deco W2400 içerisinde iki adet aygıt bulunuyor. Kapsama alanını 900 metrekareye çıkarabilen sistem ayrıyeten 100 adede kadar da internet aygıtlarının bağlanmasını sağlıyor. Özel yazılım ile de her aygıtın en süratli formda internete bağlanması garanti ediliyor.

Sistem ağ içerisinde tek bir isim ile görünüyor. Bu bakımdan isim karmaşası yaşanmıyor. WiFi AC yahut 5 olarak bildiğimiz teknoloji sayesinde 1200Mbps temas suratlarına erişmek mümkün. Meskenin her noktasına güçlü sinyaller gönderen sistem taşınabilir uygulamalar üzerinden de denetim edilebiliyor.

Ebeveyn denetimi, erişim noktası modu, Alexa takviyesi üzere ek özelliklere sahip olan Deco W2400 Dual Band Whole Home Mesh WiFi System setinin fiyatı 99$ olarak açıklandı.

 

Başa dön tuşu