Üç arka kameralı Vivo Z1 Pro’nun lansman tarihi belli oldu

Çinli teknoloji devi Vivo sonunda merakla beklenen Vivo Z1 Pro’yu 3 Temmuz‘da tanıtacağını doğruladı. Hafta başında internete sızdırılan bir görüntü, akıllı telefonun yeni çıkan Vivo Z5x ile büsbütün tıpkı dizayna sahip olacağını ortaya koymuştu.
Her iki akıllı telefon da birebir tasarım lisanını paylaşsa da şirket Vivo Z1 Pro’yu Snapdragon 712 yonga seti ve kullanıcılara pürüzsüz bir oyun deneyimi sunmayı amaçlayan özelleştirilmiş bir oyun modu ile donatarak birtakım iyileştirmeler yaptı.
Şimdiye kadar duyduğumuz kadarıyla Vivo Z1 Pro, 4 GB + 64 GB, 6 GB + 64 GB ve 6 GB + 128 GB olmak üzere üç farklı bellek ve depolama konfigürasyonu ile piyasaya sürülecek.

Üç art kamera ve 5.000 mAh pil

Bunun dışunda, 6.53 inç FHD+ ekrana sahip olacağı söyleniyor. Ayrıyeten ekranının sol üst köşesinde 32 megapiksel selfie kamerasını barıldıran bir delik olacak.
Vivo Z1 Pro’nun 16 megapiksel ana sensör, 8 megapiksel ultra geniş açılı sensör ve 2 megapiksel derinlik sensöründen oluşan üçlü kamera sistemi ilg eleceği bildiriliyor. Aygıt gereksinim duyduğu enerjiyi ise 5.000 mAh kapasiteli pilinden alacak.

Başa dön tuşu