Uygun fiyatlı realme Buds Air geliyor!

Hindistan pazarından sonra Türkiye pazarında da başarılı bir yükseliş yakalayan genç teknoloji markası realme’nin geçtiğimiz aylardan itibaren ülkemizde satışa sunduğu realme XT, realme 5i, realme 5 Pro ve realme C2 modelinden sonra hangi eseri piyasaya sunacağı aşikâr oldu. Marka bu defa merakla beklenen kablosuz kulaklık modeli, realme Buds Air’i Mart ayında tüketici ile buluşturmaya hazırlanıyor.

realme Buds Air, sizi kablo karmaşasından kurtararak, özgür bir müzik tecrübesi sunuyor. Kablosuz kullanımı bir üst seviyeyen çıkaran özel olarak hazırlanmış R1 çipi, Bluetooth 5.0 ile birlikte, çok daha uzun bir pil ömrü, akıllı erişim tuşları ile kulaklık ve telefon ortasında anında ve kesintisiz bir irtibat sağlıyor.

Çift kanallı iletim sistemi ile güçlü bir ses

Gerçek vakitli çift kanallı iletim ile realme Buds Air, kulakiçi kulaklıkların her biri, biririnden bağımsız çalıştırarak inanılmaz bir müzik tecrübesi sunuyor. Oyun ve görüntü oynatma, gecikme mühletini % 51 azaltan oyun modu görseller ve sesler ortasında kusursuz bir senkronizasyon sağlıyor.

Bunun yanı sıra realme Buds Air, uzman akustik grubu tarafından hazırlanan, özel üretim DDB (Dinamik Bas Desteği) sistemini içerisinde barındırıyor. Takım, sürükleyici bir sinema ve müzik tecrübesi için binlerce testin akabinde bas seslere daha fazla boyut ve dinamizm kazandıracak bu özelliği esere ekliyor ve 12 mm yüksek bas performansı ile realme Buds Air kablosuz kulaklıklarda sınıf atlıyor.

Bunların yanı sıra akıllı aygıtta, üzerinde kulaklık girişi ve alt kısımda yer almak üzere iki mikrofon yer alıyor. Konuşma esnasında, ortam seslerini izole ederek çok daha efektif gürültü engelleme yapabiliyor.

17 saate kadar pil ömrü

realme Buds Air, tüm kablolardan kurtulacağınız gerçek bir “wireless” tecrübesi yaşatmaya hazırlanıyor. Kulakiçi kualklıklarınızı şarj etmek için, içerisinde bulunduğu kutuyu 10W Kablosuz şarj aygıtınıza yerleştirmeniz kâfi. Dileyen kullanıcılar Type- C şarj kablosu da kullanabilir. Kasanın ön tarafında bulunan LED ışıklar ise size gerçek vakitli şarj durumunu gösteriyor. 17 saatlik pil ömrü sunan kulaklığın pil durumunu ise telefondaki uygulamadan görebileceksiniz.

Tek tuşla hayatı şekillendir

Realme Buds Air, aramaları cevaplamak / sonlandırmak, müzik değiştirmek, ses asistanını başlatmak ve bir dokunuşla performans moduna girmek / çıkmak için kullanılabilen akıllı dokunma sürecini destekliyor. Realme Buds Air, tek bir düğme ile telefonunuzla eşleştirilebiliniyor ve eşleştirildiğinde, kılıf kapağını her açtığınızda, Realme Buds Air, telefonunuzu anında tanıyarak müzik tecrübesini başlatıyor.

Kulak içi tanıma teknolojisi ile, sensörler aracılığı ile relame Buds Air kullanımda olup olmadığını anlayıp, kulağınızdan çıkardığınız anda kendi kendine müzik tecrübesini durduruyor, geri taktığınızda ise keyif kaldığı yerden devam ediyor.

Aynı tuş ile sesli asistanınıza bağlanıp müziğin yanı sıra aramalarınızı, ses ayarlarını ve hava durumu üzere bilgi sağlayıcılarını denetim edebiliyorsunuz.

Başa dön tuşu