Uygun fiyatlı saç tıraş makinesi tavsiyeleri!

Bildiğiniz üzere tüm dünyayı tesiri altına alan koronavirüs salgınından korunmak için konutlarımızda kendi karantinamızı uygulamaya devam ediyoruz. Gerçi dün İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı genelgeye nazaran 30 vilayet ve Zonguldak’ta geçerli olmak üzere sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Yani biraz istekli karantina olayından çıktı durum.

İçişleri Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, “10.04.2020 tarihi saat 24:00 ile 12.04.2020 tarihi saat 24:00 ortasında Büyükşehir statüsündeki 30 ilimiz (Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Ordu, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Van) ile Zonguldak vilayet hudutları içinde bulunan tüm vatandaşlarımızın sokağa çıkmaları yasaklanmıştır. Saat 22.15 itibariyle valiliklere gönderilen genelgenin tüm ayrıntıları kamuoyu İle paylaşılacaktır” denildi.

Vatandaşlar gelen açıklamanın akabinde, sokağa çıkma yasağı ne vakit bitecek? Sokağa çıkma yasağı kaç gün sürecek? Sokağa çıkma yasağının cezası ne kadar? vb sorular soruları sormaya başladı. Bilmeyenler için belirtelim; sokağa çıkma yasağına uymayanlara, 1593 sayılı Genel Hıfzıssıhha Kanunu’nun 282’nci unsuru uyarınca 3 bin 150 TL idari para cezası kesiliyor.

Asıl mevzumuza dönecek olursak;
sokağa çıkamadığımız ve berberlerin, öbür bir deyiş ile erkek kuaförlerinin de kapalı olduğu bu periyotta kendi saçlarımızı, evimizdeki başka aile fertlerinin yardımı ile kesmek zorunda kaldık. Hal bu türlü olunca vatandaşlar en düzgün ve en ucuz saç traşı makinelerini aramaya başladı bile. Biz de bu manada sizlere yardımcı olmak ismine teklif niteliğinde, uygun fiyatlı ve fiyatına nazaran güzel olduğunu düşündüğümüz saç traşı makinelerinden oluşan bir liste hazırladık. Gelin bu saç traşı makinelerinin bulunduğu listemize daima birlikte göz atalım.

İşte uygun fiyatlı saç kesme makinesi tavsiyeleri;

Moser 1400

Kablolu kullanım.

Ortalama Fiyat: 275 TL

Fakir Bossy Dijital Saç Kesme Makinesi

Kablolu kullanım.

Ortalama Fiyat: 320 TL

Moser 1173-0250

Kablolu kullanım.

Ortalama Fiyat: 350 TL

Başa dön tuşu