Western Digital’den yeni nesil NAS depolama çözümleri

Çözümler, karma bir NAS ortamındaki performansı ve önbellekleme yeteneklerini geliştiren birinci WD Red SSD’leri ve tıpkı vakitte WD Red ve WD Red Pro HDD için 14 TB’lık kapasite içeriyor.

Western Digital’den yeni jenerasyon NAS depolama çözümleri

Sanallaştırmanın artmasıyla birlikte 10GbE (10 Gigabit Ethernet) ağı ve daha yüksek bağlanabilirlik suratı çağdaş NAS sistemlerinde temel ve standart bir özellik haline geliyor. Performans tıkanıklığını en aza indirmeye yardımcı olmak için, SSD suratları epey değerli.

Bu ortamların ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak için, depolama aygıtı dayanıklılığı, suratı ve kapasitesi hayli istek görüyor. Western Digital’ın WD Red eser portföyünün kanıtlanmış güvenilirliğini temel alan tahliller, son kullanıcı için problemleri kâra dönüştürmek için geliştirildi. WD Red SA500 SSD, bir NAS sisteminde önbellekleme tahlili olarak kullanıldığında, performans tıkanıklığını sınırlamaya yardımcı olurken, yeni daha yüksek kapasiteli WD Red ve WD Red Pro HDD’ler birebir NAS aygıtında daha fazla depolama alanı sunuyor.


Tanıtılan yeni eserler şunlar:

WD Red SA500 NAS SATA SSD

NAS tutkunları için özel olarak oluşturulmuş en yeni WD Red SA500 NAS SATA SSD, 500 GB’tan 4 TB’a1 (sadece 2,5 inç) kadar kapasite sunuyor ve 10GbE ağları için uygunlaştırılmış bir ortam yaratıyor, ayrıyeten sık kullanılan belgelere süratlice erişebilmek için NAS sistemlerinde önbellekleme sağlıyor. NAS tarafından 7/24 çalışılan bir ortamda talep edilen ağır okuma ve yazma yükleri için üstün bir dayanıklılığa sahip şoför, OLTP veritabanlarını, çok kullanıcılı ortamları, fotoğraf oluşturma, 4K ve 8K görüntü düzenleme çalışmalarını destekliyor.

WD Red NAS Hard Drive

WD Red SA500 NAS SATA SSD’yi tamamlayan, 14TB1’a kadar olan son WD Red HDD kapasite artışı, 8 adede kadar yuvaya sahip NAS sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Küçük ve konut ofislerinde 7/24 çalışma ortamları için ülkü olan şoför, 180 TB / yıla kadar iş yükü oranını* destekliyor.

WD Red Pro NAS Hard Drive

Profesyonel NAS iş yükleri için ve 14 TB1 kapasiteye kadar dayanak veren WD Red HDD üzere oluşturulmuş WD Red Pro HDD, 24 yuvayı destekliyor. 3D Active Balance Plus teknolojisi ve NASware 3.0 teknolojisine sahip kusur kurtarma denetimleriyle birlikte şoför, daha yüksek güvenilirlikle çalışıyor.

Fiyatlandırma ve Aygıtların Erişilebilirliği

WD Red SA500 SSD, M.2 form faktörü için 500GB’tan 2TB’a kadar kapasite ile ve ABD’de $72 ve $297 fiyat aralığında geliyor. WD Red SA500 SSD’nin 2.5-inç form factor sürümü ise, 500GB’tan 4TB’a kadar kapasitelerde ve ABD’de $75 ve $600 fiyat aralığında geliyor. WD Red SA500 SSD’lerin her iki form faktörü, bu ay sonunda ABD’de makul Western Digital perakendecileri, internet mağazaları, bayileri, sistem entegratörleri ve hudutlu sayıda da WD mağazası‘nda satışa hazır olacaklar. 14TB kapasiteli WD Red NAS HDD, ABD’de $450’dan ve 14TB kapasiteli WD Red NAS Pro HDD, ABD’de $525’dan satılacak. Bu 14TB’lık HDD eserleri makul Western Digital perakendecileri, internet mağazaları, bayileri, sistem entegratörleri ve WD mağazası‘nda Kasım ayından itibaren küresel olarak hazır olacaklar.

Başa dön tuşu