Xiaomi, 23 Nisan’da yeni LED TV’lerini tanıtacak

Xiaomi, yalnızca akıllı telefonları ile tanınan bir şirket değil. Çinli teknoloji devi birebir vakitte birçok ev elektroniği üretiyor. Bunlardan biri de âlâ bir satış grafiği yakalayan LED TV‘leri. Xiaomi, 23 Nisan’da Çin’de yeni televizyon serisini tanıtacağı bir lansman aktifliği düzenleyeceğini açıkladı.
Şirket yeni televizyonlarının duyurulacağı tarihi açığa çıkaran bir sosyal medya afişi yayınladı. Xiaomi TV üst seviye yöneticisi Li Xiaoshuang daha evvel yaptığı bir açıklamada, yeni eserlerin yakında lanse edileceğinin ve ay sonunda satışa hazır olacağının sinyalini vermişti.

Arka panel estetiğine odaklanılacak

Yeni TV’lerle ilgili çok fazla şey bilinmese de Xiaomi’nin yeni jenerasyon televizyonlarının arka panel estetiğine daha fazla odaklanacağı bildiriliyor. Bu genelde markaların görmezden geldikleri bir şey.
Xiaomi’nin akıllı TV’leri aslında ince bir yapıya sahip ve estetik bir görünüm sunuyor.Yeni kuşak LED TV’lerin tasarım olarak bunun üzerine ne koyacağını çok kısa bir müddet sonra daima birlikte göreceğiz. Yeni televizyonların kullanımı daha kolay olan PatchWall UI arayüzü ile gelmesi bekleniyor.

Başa dön tuşu