Xiaomi Mi CC9’un beyaz versiyonu resmi basın görselleri ile karşımızda

Xiaomi CC serisi eser yöneticisi Lao Wei, yakında tanıtılacak Mi CC9‘un beyaz versiyonunu gözler önüne seren bir görsel paylaştı. Yayınlanan basın görseli tıpkı vakitte akıllı telefonun art dizaynını birinci sefer görmemizi sağlıyor.
Mi CC9, dört kenarı kavisli cam art panel ile gelecek. Aygıtın üst kenarında 3.5 mm kulaklık girişi yer alıyor. Art tarafında ise sol üst köşeye pozisyonlandırılmış 48 megapiksel ana sensörün vazife yaptığı üçlü kamera sistemi mevcut.

Lei Jun da bir görsel yayınladı

Cihazın art panelinde parmak izi tarayıcısı yok. Akıllı telefonun ekrana gömülü parmak izi sensörü ile gelebileceği söyleniyor. Mi CC9 beyaz olmasına karşın  mavi, mor ve pembe üzere renk tonlarını da sergiliyor.
Xiaomi CEO’su Lei Jun, Mi CC9’un beyaz versiyonunun öbür bir görselini paylaştı. Bu görsel de aygıtın USB-C portu ve çift hoparlöre sahip olacağını gösteriyor. Tecrübeli yönetici beyaz versiyonu “Romantik Beyaz” olarak adlandırsa da şimdi bu versiyonun hangi isimle piyasaya sürüleceği konusunda bir karar verilmiş değil.

Başa dön tuşu