Xiaomi Mi Watch çalışırken görüntülendi (video)

Mi CC9 Pro akıllı telefon modelinin tanıtımı ile birebir anda tanıtımı yapılacağı açıklanan Xiaomi Mi Watch birinci kere çalışırken görüntülendi.

Xiaomi Mi Watch çalışırken görüntülendi (video)

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin 5 Kasım tarihinde düzenleyeceği aktiflik kapsamında tanıtacağı akıllı saat modeli Mi Watch merakla beklenirken, akıllı saat modeli çalışırken görüntülendi. Bilhassa Apple Watch ile benzerliği dikkat çeken akıllı saat modelinde koyu temanın yer alması dikkat çekti. Android tabanlı WearOS işletim sisteminin akıllı saat modelinde yer almadığı dikkat çekerken, Mi Watch’da MIUI işletim sisteminin yer aldığı görülüyor.

Özellikle uygulama çalıştırması ve saat içerisinde birçok uygulamanın yer alması dikkat çekerken, Xiaomi Mi Watch akıllı saat piyasasında önemli bir rakip olacağını şimdiden hissettiriyor. Xiaomi Mi Watch modeli akıllı saate ilişkin görüntüde saatin orta yüzünde birçok uygulamanın yer aldığı görülürken şirketin bu saat modeli için epey önemli çalıştığını anlaşılabiliyor. Epey şık bir dizayna sahip olan bu yeni akıllı saat modelinin ekranında görüntüler izlenebiliyor.

Xiaomi Mi Watch kullanıcılara ne sunacak?

Şirkete yakın kaynaklardan elde edilen bilgilere nazaran Snapdragon 3100 işlemcinin yer alacağı bilgisine ulaşılan akıllı saat modelinin tıpkı vakitte e SIM takviyesi de sunması bekleniyor. Tıpkı bir telefon üzere bünyesinde bir hoparlör ve mikrofonda yer alacağı elde edilen bilgiler ortasında.

Başa dön tuşu