Xiaomi Redmi AirDots Türkiye fiyatına indirim yapıldı!

Çok kısa bir müddet evvel Türkiye’de resmi olarak satışa çıkarılan ve kullanıcıların merakla beklediği kablosuz kulaklık modeli Xiaomi Redmi AirDots kulaklık modeli için büyük bir indirim yapıldı.

Xiaomi Redmi AirDots Türkiye fiyatına indirim yapıldı!

Kullanıcılar tarafından merakla beklenen ve sonunda Türkiye’de de resmi olarak satışa çıkarılan kablosuz kulaklık modeli Xiaomi Redmi AirDots 349 TL fiyat etiketi ile satışa sunulmuştu. Ancak çok uzun bir mühlet geçmeden kablosuz kulaklık modeline büyük bir indirim yapılarak eserin fiyatı 249 TL olarak güncellendi.

Xiaomi Redmi AirDots güncellenen yeni fiyatı ile kablosuz kulaklık almak isteyen kullanıcılar için sahiden kaçırılmaz bir fırsat oldu. Yurt dışında  24 dolardan satışa sunulan kablosuz kulaklık, güncellenen Türkiye fiyatı ile büyük oranda kullanıcıların dikkatini çekecek üzere görünüyor.

Xiaomi Redmi AirDots özellikleri

Çinli teknoloji devi Xiaomi, Redmi AirDots isimli bu kablosuz kulaklık modelini kullanıcılara kulaklıkları şarj edebilen bir taşıma haznesi içerisinde sunuyor. Taşıma haznesinde 300 mAh kapasitesinde bir pil yer alırken, bu eser akıllı telefonlarla Bluetooth 5.0 üzerinden irtibat kurabiliyor. Her bir kulaklıkta 40 mAh pil yer alıyor. Kullanıcıların telefon görüşmelerini rahatlıkla gerçekleştirebildikleri bu kablosuz kulaklık modelinin 12 saate yakın kullanım müddeti sunduğu belirtiliyor.

Başa dön tuşu