10. nesil canavar! Monster Abra A7 V11.2.2 inceleme

Son yıllarda oyun bilgisayarlarının eskiye göre çok daha tanınan olduğu söylenebilir. Elbette bunda PC oyunlarının konsol oyunlarına göre çok daha ucuz olması kıymetli bir rol oynuyor. Ayrıyeten F2P tarafında bakıldığında da PC tarafında çok daha geniş bir yelpaze kelam konusu.

Oyun bilgisayarlarına olan talebin artmasıyla birlikte yıldızı parlayan markalardan birisi de Monster Notebook oldu. Yerli bir marka olan Monster, süratli bir biçimde model yelpazesini genişleterek marka ismini ülkemiz hudutları dışına taşımayı da başardı.

10. kuşak canavar! Monster Abra A7 V11.2.2 inceleme

Sektördeki rakipleriyle rekabet edebilmek ismine yeniliği ön plana alan Monster, 10. kuşak Intel işlemcileri kullanan birinci markalardan biri oldu. Bu bağlamda karşımıza çıkan modellerden birisi de Monster Abra A7 V11.2.2.

Genel çizgileriyle tam bir fiyat performans eseri olan Monster Abra A7 V11.2.2 sunduğu güç ile oyun severlerin beklentilerini tam manasıyla karşılıyor. Dilerseniz Monster Abra A7 V11.2.2. incelemesi için hazırladığımız görüntüyü aşağıdan izleyebilirsiniz.

PC ile ilgili başınıza takılan soruları YouTube kanalımızda görüntü altına yorum olarak yazabilirsiniz. Ayrıyeten şunu da taban not olarak belirtelim. Bu PC hala Monster’ın kendi sitesinde 9.099 TL fiyattan satılmakta. Şayet dilerseniz buraya tıklayarak bilgisayarın satış sayfasına erişebilirsiniz.

Hali hazırda Monster stokları talep yoğunluğundan dolayı anlık olarak tükenmekte. O yüzde “gelince haber ver” butonuna tıklamanızı tavsiye ederiz.

Başa dön tuşu