ADATA güç kaynağı pazarına giriyor

Donanım pazarında faaliyet gösteren firmaların yeni gelir modeli oluşturmak ismine vakitle yabancı oldukları pazarlara da adım attıklarını görüyoruz. Birinci olarak XPG markasıyla oyuncu donanımları pazarına giren ADATA artık de güç kaynağı üretiyor.

XPG Core Reactor özellikleri

Computex 2019 fuarında firma birinci PSU örneklerini sergiledi. Pazarda XPG markasıyla faaliyet gösterecek olan ADATA yüklü olarak performans eserleri sunacak. Eserlerde güç verimliliği de unutulmamış.

XPG Core Reactor tam modüler PSU serisi 14cm uzunluğunda ve 120mm dinamik rulman tabanlı fanlar kullanıyor. Tek bir +12V ray sistemi sunan seri çok akım, düşük voltaj, çok yüklenme, kısa devre, çok ısınma üzere tüm risklere karşı müdafaa sunuyor.

Seride 4 model yer alıyor. 750W ve 850W modeller iki adet 4+4 pinli EPS çıkışı barındırıyor. Firma çift EPS çıkışına pazarda ilginin arttığını belirtiyor. Ayrıyeten 6 adet 6+2 pinli PCIe kontağına da yer verilmiş. 650W model 4 adet 6+2 pinli PCIe kontağı ve iki adet 4+4 pinli EPS çıkışı sunuyor. 550W model ise iki adet 6+2 pinli PCIe ilişkisi ve bir adet 4+4 pinli EPS çıkışı barındırıyor. Tüm modeller 80 Plus Gold güç verimliliği sertifikasına sahip. XPG Core Reactor serisi yakın vakitte piyasada olacak.

 

Başa dön tuşu