AirPods Pro’ya rakip geldi! Karşınızda FreeBuds 3i!

Akıllı telefon dünyasına sunduğu kusursuz modeller ile tanımaya başladığımız ve gitgide doruğa oynamaya başlayan Huawei, artık de kablosuz kulaklık alanında rakiplerine meydan okuyor.

Sony, Samsung ve Apple üzere kablosuz kulaklık bölümünün güçlü aktörleriyle baş etmenin sıkıntı olduğunu bilen şirket yetkilileri, buna nazaran piyasada kelam sahibi olacağı yeni kablosuz kulaklık modelini duyurdu. FreeBuds 3i ismi ile sahneye çıkan kulaklığın yüksek özelliklerine rağmen uygun fiyatlı olması da cezbedici bir yapıya sahip olmasını sağlıyor.

AirPods Pro’ya rakip geldi! Karşınızda FreeBuds 3i!

Görünüşü itibariyle AirPods Pro kulaklıklarını anımsatan FreeBuds 3i, faal gürültü engellemeyi problemsiz bir formda çalıştırıyor. Kulaklığın gürültü engelleme teknolojisi sayesinde ortam gürültüsü ve rüzgar sesi bastırılıyor. Birinci sınıf mikrofonları ile telefon görüşmelerinizi en berrak biçimde yapmanızı sağlayacak olan modelde kolay eşleştirme özelliği de dikkat çekiyor.

Bahsi geçen kulaklığı satın alan tüketiciler, akıllı telefonları ne olursa olsun eşleşmeyi en süratli formda gerçekleştiriyor ve sorun yaşamıyor. Ayrıyeten IPX4 sertifikasına sahip olan model böylece su sıçramalarına karşı da güçlü hale geliyor.

 Her biri 5.5 gram olan kulaklıkların pil ömrü ise tam olarak etkileyici değil. FreeBuds 3i bizlere 410 mAh pili ile tam dolu şarj halinde 3.5 saatlik bir kullanım tecrübesi sunuyor. Eserin en dikkat çeken yanlarından birisi ise sayısız değerli özelliğine karşın ortaya çıkan uygun fiyatı. 112 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olan kulaklık, Apple’ın AirPods Pro’su ile karşılaştırıldığında epey uygun görünüyor. Kulaklığın Türkiye’ye ne vakit geleceği ise şimdi bilinmiyor.

Başa dön tuşu