HONOR Band 5 Türkiye pazarında satışı sunuldu

Akıllı bileklik pazarının en yeni oyuncularından biri olan cep telefonu üreticisi HONOR, yeni eseri Band 5‘i Türkiye pazarında satışa sundu. Spor aktivitelerini takipten, daima nabız denetimine kadar birçok fonksiyonu bulunan akıllı saat tıpkı vakitte kandaki oksijen ölçüsünü da ölçebiliyor.

HONOR Band 5 Türkiye pazarında satışı sunuldu

Sportif ve sağlıklı hayat usulüne sahip olanlar için birbirinden kıymetli fonksiyonlar sunan HONOR Band 5; kesintisiz nabız ölçüm monitörü, kan oksijen satürasyonu ölçümü ve anlık ikaz üzere özellikleri ile dikkat çekiyor.

Akıllı bilekliğin 24 saat boyunca asla dinlenmeyen kalp atış monitörü, nabız izleme için kızılötesi teknoloji özelliğiyle tehlikeli durumlardan haberdar olmanızı sağlıyor. TruSeen 3.5 kalp atışı teknolojisi sayesinde HONOR 5 Band, sağlıklı hayat için aracılık ediyor.

Eş vakitli nabız sayımı/nabız aralığı ölçümü ve nabız ihtarlarıyla idman esnasındaki riskleri en aza indiren akıllı bileklik, SpO2 sensörü sayesinde kan oksijen satürasyonu ölçümü yapabiliyor. Böylelikle kullanıcı hipoksi üzere tehlikeli durumlardan haberdar olabiliyor ve vakit kaybetmeden tedbir alabiliyor.

Uyku meselelerini tanımlayabilen uyku takibi teknolojisi

HUAWEI TruSlee teknolojisi sayesinde bebekler üzere uyuyabilirsiniz. HONOR 5 Band, kalp atışını ve teneffüsü eş vakitli izleyerek tahlil ediyor ve 200 şahsileştirilmiş uyku kalite önerisi ve değerlendirmesiyle uyku problemlerini tanımlayarak tedbir almanıza aracı oluyor. HONOR 5 Band’in uykuya kalma dalma anını kaydeden algoritmanın iddiaları yüzde 95 oranında hakikat sonuçlar veriyor.

50 metre suya dayanıklılık ve kulaç tanımlama

Yüzme metrikleri ortasında bulunan SWOLF bedeli, havuz uzunluğu boyunca yüzme sürenizle kulaç sayınızın toplanmasıyla hesaplanıyor ve bedelin düşük olması yüzmenin verimli olduğunu gösteriyor. HONOR Band 5 akıllı bileklik, gerçeğe en yakın bilgileri elde edebilmek için son teknoloji eseri TruSeen 3.0 Yapay Zeka takviyeli algoritmalarla çalışıyor. HONOR Band 5 ile yüzme verimliliğini hesaplayabilirsiniz. Üstelik bu akıllı bileklik, 50 metreye kadar suya sağlam. Yüzerken yahut ellerinizi yıkarken de akıllı bilekliğinizi inançla kullanabilirsiniz.

Farklı fitness modları

HONOR Band 5 , 10 farklı fitness modunu algılayabilmesiyle adeta bileğinizdeki profesyonel antrenör oluyor. HONOR 5 Band, fitness rutininize daha derin bir bakış sağlayabilmek için kalp atışı, idman mühleti, uzaklık, adım sıklığı, kaloriler ve aerobik/anaerobik idman üzere bilgileri ayrıntılıca kaydediyor.

Müzik çalar kontrolü

HONOR Band 5, müzik çalar uygulamasını da denetim edebilme imkânı sunuyor. Böylelikle fizikî olarak sağlıklı hayatın gerekliliklerinin yerine getirilmesine aracı olduğu üzere ruhsal açıdan da sıhhate katkıda bulunuyor.

HONOR Band 5 akıllı bilekliği farklı satış noktalarında yaklaşık 250 TL fiyat etiketi ile satın alabilirsiniz. 

Başa dön tuşu