Apple’dan Beats Powerbeats Pro sızıntısı!

Apple birkaç gündür yeni eser haberleriyle herkesin lisanında. Donanımla ilgili şu ana kadar hiçbir şey duymamıştık. Apple’ın, dün yayınlandığı iOS 12.2’nin güncellemesi sonrasında ses tutkunları için sürpriz bir eseri kendini gösterdi.

Wireless Powerbeats Pro, iOS 12.2’de görüldü

Teknoloji devi Apple, bir müddettir haberleri ile merak uyandıran kendi kablosuz kulaklıkları AirPods‘un yeni modeli AirPods 2‘yi kısa bir mühlet evvel tanıtmıştı. İlk kuşak ile kıyaslandığında pek de bir fark ortaya koymadığı görülen AirPods 2,  AirPods sahibi olan kullanıcılar için pek fazla dikkat uyandırmasa da, AirPods ile yeni tanışacak olan satın alıcılar için uygun bir opsiyon olabilir.

Aynı vakitte Apple, Beats markasıyla da Powerbeats Pro adında yeni bir kablosuz kulaklık tanıtacak. Yeni kulaklıklar, mevcut Powerbeats’lere benziyor. Powerbeats Pro hakkında daha evvel de bir çok sızıntı ortaya çıkmıştı.

Fakat 9to5mac tarafından ortaya çıkan son sızıntı, Powerbeats Pro‘nun direkt olarak iOS 12.2 içinde kendine yer bulduğunu ortaya koyuyor.

Tamamen kablosuz olacağı ve kablosuz şarj kutusuyla beraber geleceği söylenen Powerbeats Pro, görünüm itibariyle ise Powerbeats 3‘ü andıran bir dizayna sahip. Powerbeats Pro’nun özelliklerine dair kesin bilgiler şimdi sır olmaktan öteye gitmiş değil. Lakin detaylara ulaşır ulaşmaz sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Başa dön tuşu