Apple’dan Ekim Sonu Sürpriz Etkinlik: Neler Tanıtılacak?

Apple, 30 Ekim günü “Scary Fast” isimli çevrim içi bir etkinlik düzenleyeceğini duyurdu. Etkinlikte çok büyük ihtimalle yeni Mac modellerini göreceğiz.

Apple eylül ayında bir etkinlik gerçekleştirerek iPhone 15 ailesini ve yeni Apple Watch’ları tanıtmıştı. Teknoloji devi, buna ek olarak geçtiğimiz haftalarda da yeni nesil Apple Pencil’ı bizlerle buluşturmuştu. Bugün ise şirketin yeni bir etkinlik yapacağı açıklandı.

Apple, 30 Ekim Pazartesi günü yepyeni bir etkinlik düzenleyeceğini duyurdu. “Scary Fast” olarak isimlendirilen etkinlik, online olarak gerçekleştirilecek.

Apple, etkinlikte yeni Mac modellerini tanıtacak

Henüz kesin bir bilgi bulunmasa da Apple, bu sanal etkinlikte çok büyük ihtimalle yeni Mac modellerini bizlerle buluşturacak. Şirketin etkinlik davetiyesinde Apple logosunun Mac’lerdeki dosya yöneticisi Finder’ın logosuna dönüştüğü görülebiliyor. Bu da Mac tanıtılacağını doğruluyor.

Bloomberg’ten Mark Gurman da geçtiğimiz günlerde şirketin Mac odaklı bir etkinlik düzenleyeceğini paylaşmıştı. Söylentilere göre şirket, yenilenmiş 24 inçlik bir iMac’i duyuracak. Öte yandan yeni MacBook Pro modellerini de göreceğimiz söyleniyor. Yeni bilgisayarların M3 çiple donatılma ihtimali de var. Şirketin etkinliğe “korkutucu derecede hızlı” anlamına gelen “Scary Fast” ismini vermesi belki de yeni işlemcilerin işaretidir. Detayları etkinlikte göreceğiz.

Apple’ın “Scary Fast” etkinliği, 30 Ekim’i 31 Ekim’e bağlayan gece TSİ 03.00’te gerçekleştirilecek. Etkinlik, YouTube ve Apple.com üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

Apple, Sesli Asistan Siri’nin Yapay Zekâ Destekli Versiyonunu Önümüzdeki Yıl Piyasaya Sürebilir

Başa dön tuşu