Battle Teams 2 Beta Testi Türkiye’de Başladı!

Birbirinden farklı oyun modları, eşit rekabetçi oyun ortamı ve %100 Türkçe içeriğiyle Battle Teams 2, 27 Nisan itibarıyla Türkiye beta testine başladı.

Ücretsiz FPS oyunu arayışında olan oyun severlerin yeni tatlar bulacağı Battle Teams 2’nin herkese açık betası Türkiye’de başladı. Battle Teams 2, birçok oyun modu ve farklı karakterleriyle oyuncuları aksiyon ve heyecan dolu dünyasına davet ediyor. Beta süresince bu bağlantıdan indirebileceğiniz Battle Teams 2, 24 inç 165 Hz monitör, Razer Blackwidow V3, Logitech G435 ve 300 TL’lik Amazon kuponu kazanabileceğiniz bir çekiliş de gerçekleştiriyor.

Tamamen ücretsiz olarak oynanabilen Battle Teams 2, birçok FPS oyununda bulunan Takım Savaşı ve Bomba İmha gibi oyun modlarının yanı sıra kendine has oyun modlarına da ev sahipliği yapıyor. Gelin, Battle Teams 2’yi yakından tanıyalım:

Battle Teams 2 “pay to win” mi?

Pek çok oyuncuyu ücretsiz oyunlardan soğutan “pay to win” sistemi, geliştirici ekibin açıklamasına göre Battle Teams 2’de yer almıyor. Oyun, yeteneği öne çıkararak oyuncuları birbiriyle eşit bir ortamda karşı karşıya getiriyor.

Oyun modları:

Takım Savaşı:

Battle Teams 2

5’er oyuncudan oluşan takımların karşı karşıya geldiği bu oyun modunda belli bir süre veya belli bir öldürmeye ulaşan takım, oyunu kazanıyor. Belirlenen süre içinde hedeflenen öldürmeye ulaşılamaması durumunda en yüksek öldürmeye sahip takım, oyunun kazananı oluyor.

Bomba İmha:

5’e 5 gerçekleşen bu oyun modunda bir takım hücum ediyor, diğer takım ise savunma gerçekleştiriyor. Toplam 7 raunttan oluşan oyun modunda en çok raunt kazanan ekip maçı kazanıyor.

Battle Royale:

Battle Royale oyun modu, 64 oyuncuyu tek bir haritaya koyuyor. Dört kişilik takımlardan oluşan ve toplam 16 takımın mücadele ettiği oyun modunda son ayakta kalan takım, maçın kazananı oluyor. Oyuncular, oyuna girerken rastgele bir adet yetenek seçiyor.

Mutant:

Battle Teams 2

24 oyuncudan oluşan bu oyun modunda rastgele 5 oyuncu, Mutant’a dönüşüyor. Mutantlar, insanlara karşı savaşıyor ve Mutant kalmayana kadar veya herkes Mutant olana kadar oyun devam ediyor.

Koca Kafa:

20 oyuncunun iki takıma bölündüğü bu oyun modunda oyuncular, öldürdükleri düşman başına puan kazanıyor. Belirli bir puana ulaşınca Koca Kafa Kahramanına dönüşülüyor ve bu oyuncular, rakiplerine tek atabiliyor. Haritada birden fazla Koca Kafa Kahramanı bulunabiliyor.

Oyundaki karakterler:

Battle Teams 2

Battle Teams 2, şimdilik 3’ü Koca Kafa Kahramanı olan toplam 8 adet farklı karaktere ev sahipliği yapıyor. Standart oyun modlarında Dişi-Panda, Hannya, Alpha Kurt, Korkusuz ve Demir Pençe ile oynanabilirken Koca Kafa oyun modunda Arkeolog Archi, İtfaiyeci Tilki ve Sibirya Kurdu bulunuyor. Önümüzdeki dönemlerde birçok farklı karakter ve Koca Kafa versiyonları oyuna eklenecek.

Battle Teams 2

Battle Teams 2

Oyundaki silahlar:

Battle Teams 2

Battle Teams 2’de test döneminde 9 taarruz tüfeği, 5 nişancı tüfeği, 3 keskin nişancı tüfeği, 4 hafif makineli tüfek, 3 pompalı tüfek, 3 makineli silah, 5 tabanca ve 4 farklı bıçak bulunuyor. Açılışla birlikte farklı silah alternatifleri de oyuna eklenecek.

Oyunu kendi internet sitesinden indirmek için bu bağlantıya tıklayabilir, Instagram ve Twitter hesaplarından duyuruları takip edebilir, Discord adresinden oyunla ilgili topluluğa ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu