Bose, gürültü engelleyici özelliğe sahip yeni kulaklığını tanıttı

Eğer bir kulaklıkta gürültü engelleyici özellik arıyorsanız, karşınıza çıkan birinci markalardan birinin Bose olduğunu söylemek mümkün. Çünkü şirketin çok yeterli işler çıkaran ve epey tanınan olan birçok gürültü engelleyici kulaklık modeli mevcut. Bunlara 399 dolarlık fiyat etiketiyle kablosuz Noise Cancelling Headphone 700 de eklendi.

Daha âlâ bir ses yalıtımı

Noise Cancelling Headphone 700 aslında şirketin piyasayada olan QC35 modelinin yeni bir versiyonu değil. Bu modele kıyasla çok daha çağdaş bir görünümü olan kulaklık, 20 saatlik bir kullanım müddeti sunuyor. USB Type-C bağlantı noktası ile şarj edilebilen aygıtın Google Asistan, Siri yahut Alexa desteğinin de mevcut olduğunu belirtelim.

Bose, ayrıyeten bu yeni kulaküstü kulaklık modelinde dört mikrofon olduğunu ve gürültü engelleme özelliği ile birlikte üstün bir ses yalıtımı yaptığını belirtiyor. Bu da bilhassa gürültülü bir yerde telefon görüşmesi yapıyorsanız, sizin ve karşı tarafın net bir ses alacağı anlamına geliyor. Şirketin, 20 Haziran tarihinden itibaren siparişleri göndermeye başlayacağını da belirtmeden geçmeyelim. Ülkemize ne vakit geleceği ve nasıl bir fiyatlandırma ile satışa sunulacağı ise şimdilik bilinmiyor.

Başa dön tuşu